HTC One Serisini Yeni SV Modeli İle Genişletiyor

HTC,  bugün ödüllü One Serisi’nin en son üyesi HTC One SV’yi duyurdu. Bu yeni modelde muhteşem kamera ve stüdyo kalitesinde ses HTC’nin göz alıcı tasarımı ile bir araya geliyor. Android ICS üzerinde HTC Sense 4 çalıştıran bu yeni ürün, hızlı yaşam tarzlarına uygun bir akıllı telefon arayanlar için tasarlandı.

One Serisi’nin bu en son üyesinin zarif ama güçlü yapısıyla, yüksek kalitede multimedya deneyimi sunmaya hazır olduğunu söyleyen HTC Corporation CEO’su Peter Chou; “Günümüzün hızlı yaşam tarzı yüksek performansa sahip cihazlara ihtiyaç duyuyor. HTC One SV, One Serisi’nin ödül şampiyonu görüntüleme ve ses kalitesini, sorunsuz internet, kesintisiz çoklu görev ve yoğun bir eğlence için ışık hızında çift çekirdekli işlemci ile bir araya getiriyor.” şeklinde konuştu.HTC One SV

Güvenilir, son derece hızlı performans

HTC One SV 1,2 GHz Qualcomm Snapdragon S4 çift çekirdekli işlemcisi ile olağanüstü bir performans, yüksek kalitede video aktarma ve oyun oynamanın yanı sıra sorunsuz çoklu görev özelliklerini sunuyor.

Dropbox ile belgeler, filmler, resimler ve uygulamalar için asla yer sıkıntısı çekmez, HTC One SV’nin Mikro SD kart yuvasının desteklediği SkyDrive entegrasyonu ile de sabit belleğinizi her ayrı kart için 32 GB’a kadar yükseltebilirsiniz. En son NFC teknolojisi ve Android Beam sayesinde, tek bir dokunuşla istediğiniz içeriği aynı anda NFC’nin etkin olduğu başka bir cihazla da paylaşabilirsiniz.                                           

Muhteşem kamera, gerçek ses

HTC One SV, One serisi ile özdeşleşmiş inanılmaz bir kameraya sahip. Tek tuşla Kesintisiz Çekim ve VideoPic özelliğini taşıyan kamera az ışıklı ortamlarda bile başarılı çekimler yapılmasını sağlayan gelişmiş düşük ışık performansı ile sorunlu ışık ortamlarında bile mükemmel kareler elde etmenizi sağlıyor. HTC One SV’nin panoramik ve 1080p HD video kayıt özellikli 5 megapiksel f/2,0 arka aydınlatma sensörlü  ana kamerası, 1,6 megapiksel f/2,2 yine arka aydınlatma sensörlü ön kamera ile tamamlanıyor. HTC One SV’nin ön kamerası güneş batarken ya da mum ışığında dahi en iyi otoportre performansını sunuyor.

Sadece HTC akıllı telefonlarında bulunan Beats Audioise tüm müzik, oyun ve videolarda stüdyo kalitesinde gerçek ses sunarak, HTC One SV’nin dinleme deneyimini baştan sona değiştiriyor.  HTC Sync Manager ile de müzik koleksiyonlarını eşitlemek  ve yönetmek hiç olmadığı kadar kolaylaştırılarak  tüm arşiviniz sizin kadar hareketli hale getirildi.

Özel tasarım

HTC’nin her zaman alışık olduğunuz özellikleri ile 4,3 inç süper LCD-2 dokunmatik ekranlı HTC One SV Pirene Mavisi ve Buz Beyazı ile iki heyecan verici renk seçeneğiyle şık bir tasarım sunuyor. Sağlamlığı ve yumuşak dokunuşa sahip polikarbon malzeme, mükemmel bir kaplama için birbiriyle uyum içinde gümüş veya metalik bordürler ile renkli bir yapıya sahip.

Ulaşılabilirlik

HTC One SV, Aralık 2012 itibariyle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde satışa sunulacak.

2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulacaktır.