Ana SayfaCep TelefonuHTC One M8 İçin Android 4.4.3 Yayınlanıyor

HTC One M8 İçin Android 4.4.3 Yayınlanıyor

HTC One M8 için Android 4.4.3 KitKat güncellemesinin önümüzdeki haftadan itibaren yayınlanacağı HTC yöneticisi Mo Versi tarafından açıklandı.

Tayvanlı telefon üreticisi HTC Corporation‘ın yeni amiral gemisi akıllı telefonu ve HTC One’ın halefi olan HTC One M8, Mart ayında resmi olarak tanıtılmış ve kısa bir süre sonra da piyasaya sürülmüştü. Yeni telefonunu Android 4.4.2 KitKat işletim sistemiyle piyasaya süren HTC, çok yakında yayınlayacağı yeni güncellemeyle beraber Android 4.4.3 KitKat işletim sistemini HTC One M8 kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

HTC_One_M8

HTC One M8 hakkında açıklamalarda bulunan HTC Corporation yöneticisi Mo Versi, Twitter hesabı üzerinde paylaştığı iletide One M8 kullanıcıları için Android 4.4.3 KitKat güncellemesinin yayınlanacağını müjdeledi. Android 4.4.3 KitKat‘ın ne zaman yayınlanacağını henüz resmi olarak açıklanmış olsa da, Versi’ye göre güncelleme önümüzdeki hafta kullanıcılara sunulacak. Ayrıca Versi’nin açıklamasına göre yayınlanacak bu güncellemenin içerisine Android 4.4.4’te yer alan bazı güvenlik yamaları da eklenecek.

Sony Xperia C3 Yeni Bölgelere Taşınmaya Başladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU