Ana Sayfa Cep Telefonu HTC Kullanıcılarına Müjde, Sense 5.0 Kapıda

HTC Kullanıcılarına Müjde, Sense 5.0 Kapıda

HTC Android işletim sistemi üzerine ilk Sense arayüzünü çıkardığında kullanıcılar bu yeni ve farklı deneyim ile akıllı telefonlarından daha fazla zevk almaya başlamışlardı.

HTC yıllar önce başladığı Sense arayüzü ile oldukça başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. Firma önümüzdeki günlerde Sense 5.0 arayüzünü HTC ONe X, One X+, One S ve HTC Butterfly modelleri için kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Firma bu mutlu haberi kullanıcılarına Facebook üzerinden duyurdu. sense-5
Yeni HTC Sense 5.0 arayüzünün farklı özelliklerle birlikte gelmesi bekleniyor. Bu yeni özelliklerin büyük ölçüde görsel yapıda olması bekleniyor. Özellikle kullanılan efektlerin eski sürümlere göre geliştirildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yeni HTC Sense 5 arayüzünün ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacağı ise merak konusu.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting