Ana Sayfa Cep Telefonu HTC Akıllı Telefonlara Tasarım Ödülü

HTC Akıllı Telefonlara Tasarım Ödülü

HTC Corporation (HTC), yüksek kaliteli tasarımlarıyla dikkat çeken Windows Phone 8X by HTC ve Windows Phone8S by HTC ürünleriyle 2013 yılı ürün tasarımı dalında verilen prestijli Red Dot Tasarım ödülünü almaya hak kazandı.

Dünyanın en saygın tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot, HTC’nin rakiplerine göre üstün ve inovatif tasarımını onurlandırdı. Red Dot Tasarım Ödülleri’nin yaratıcısı ve CEO’su Prof.Dr. Peter Zec “HTC’nin Windows Phone 8X ve 8S ürünlerini sıra dışı tasarım kalitesi sergilemekle kalmayıp ayrıca tasarımın inovatif ürün çözümlerinin bir parçası olduğunu da gösterdi. Red Dot Tasarım ödülünü HTC’ye vermekten memnuniyet duyuyoruz.” dedi.Windows Phone 8X ve Windows Phone 8S

Windows Phone 8X ve Windows Phone 8S, HTC global tasarım ekipleri tarafından yaratılan ve Windows Phone Canlı Kutucuklarını temel alarak üç boyutlu, sade ve tek parça tasarımını kullanarak sanal ile fiziksel özellikleri birleştiren HTC’nin Windows Phone telefonları ailesine kazandırdığı en yeni ürünlerdir. HTC’nin yaratttığı Windows Phone 8X ve Windows Phone 8S giderek incelen ve elde daha da ince bir kavrayış hissi yaratmak için mükemmel biçimde şekillendirilmiştir. Sesleri orijinal kaydın ruhu ile dinlemenizi sağlayan stüdyo kalitesinde gerçek bir ses deneyimi yaşamanız için Windows Phone 8X ve 8S by HTC Beats Audio amfi donanımına sahip. HTC’nin Windows Phone 8X ürünü hakkındaki görüşleri HTC Blog‘da okuyabilirsiniz.

HTC Tasarım Başkan Yardımcısı Scott Croyle konu ile ilgili şöyle söyledi “HTC’nin Windows Phone 8X ve Windows Phone 8S ürünleriyle bir kez daha prestijli Red Dot Tasarım Ödülü almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu onurlandırma, sayısız HTC çalışanının sıkı çalışmaları ve kendilerini işlerine adamış olduklarının ispatıdır. Tasarım ekiplerimiz, yalnızca harika bir görünüm değil ayrıca müşterilerimize en eşsiz deneyimleri yaşatacak ürünler yaratmak için sürekli olarak çığır açan buluşların peşinde koşmaktadır.”

Red Dot Tasarım Ödülleri 1955 yılından günümüze dünyanın en büyük ve en prestijli tasarım ödüllerinden biridir. Bu yıl 54 ülkeden 1,865 tasarımcı ve şirket, gıpta edilen tasarım ödüllerini kazanmak için 4,600’den fazla ürün ve proje sundular. Diğer ödül kazanan ürünlerle birlikte HTC’nin Windows Phone 8X ve Windows Phone 8S ürünleri Almanya’daki Red Dot Tasarım Müzesi ile online sergide ve Red Dot Tasarım yıllığında sergilenecek.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting