Ana SayfaGenelGran Turismo 7 çıkış tarihi netleşiyor

Gran Turismo 7 çıkış tarihi netleşiyor

Polyphony Digital ve Sony Interactive Entertainment işbirliğiyle geliştirilen Gran Turismo 7 için çıkış tarihi netleşiyor. İşte detaylar.

PlayStation 5’in yeni nesildeki ilk yarış oyunlarından biri olması beklenen Gran Turismo 7’nin çıkış tarihi sonunda netleşiyor. Bilindiği üzere Gran Turismo 7, PS5 ile ilgili hemen hemen tüm sunumlarda gösterilmişti. Buna rağmen oyunun çıkış tarihine ilişkin net bir tarih paylaşılmamıştı.

Gerçi serinin önceki oyunlarına baktığımızda da Gran Turismon’nun verilen çıkış aralığına sadık olmadığını biliyoruz. Hatırlanacağı üzere PS4 için çıkacak olan GT oyunu da defalarca ertelenmiş ve çıkış tarihi defalarca değiştirilmişti.

Muhtemelen aynı durum GT 7’de de yaşanabilir. Fakat şimdilik yapımcı Polyphony Digital’den konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil.

Gran Turismo 7 çıkış tarihi belli oldu

Geçtiğimiz gün YouTube’ta yer alan PS5 reklamında GT7 ile ilgili bir ibare dikkat çekti. Dilerseniz bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

gran turismo 7 çıkış tarihi

Görselde oyunun 2021’in ilk yarısında çıkacağı belirtiliyor. Elbette bu daha kesinleşmiş bir durum değil. Sadece görselde öne çıkan ifade bu yönde. Fakat GT7’nin 2021’in ilk yarısında çıkacağını düşünmek fazla iyimser olabilir.

Genel kanı oyunun 2021’in sonlarına doğru çıkacağı yönünde. Bunda PS5 satışlarının belli bir seviyeye ulaşmasını beklemek de önemli bir rol oynuyor. Elbette yine de şimdilik yorum yapmak pek doğru olmayacaktır. Bekleyip göreceğiz.

WhatsApp yeni bir özelliği daha kullanıma sunuyor! İşte detaylar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU