Gillette ve Razer yeni tıraş makinesi için iş birliği yaptı

tıraş makinesi

İkonik markalar, tıraş ve oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak özel bir tıraş makinesi yaratmak için güçlerini birleştiriyor

Tüketiciler ağustos ayının sonunda mağazalarda ve internette satışa sunulacak Gillette’in en son yeniliği olan ve Razer’ın ikonik üç başlı yılan logosu ile asit yeşili ticari imzalarına sahip, Peeling Çubuklu bıçağı GilletteLabs’ı deneyebilecekler.

Gillette Küresel Marka Franchise Lideri Daniel Ordonez, “Seçkin bir oyun şirketi olan Razer ve dünyanın önde gelen tıraş makinesi markası Gillette’in bir araya gelmesi, sadece bir tesadüf değil” dedi. “Uzun süredir Razer’ın son teknolojisine hayranlığımız var. Hem oyun hem de teknoloji alanında herkesin tanıdığı bir marka. Oyun kültüründe bizim için yeni bir adıma işaret eden bu heyecan verici girişimle tıraş ve oyun deneyimini üst seviyeye taşımaktan büyük heyecan duyuyoruz. Dünyanın her yerindeki erkekler, biçim, işlev ve tasarımın mükemmel birleşimi olan en son iş birliğimizden keyif alacak.”

Yeni Hyundai KONA

tıraş makinesi

Bu iki marka uzun süredir birbirlerine hayranlık besliyor; oyun dünyasında aynı alanları işgal ediyorlar, yıllar boyunca etkinliklerde bir araya geliyorlar ve oyun topluluğuna isteyebilecekleri ve kullanacakları bir şeyi sağlamak için iş birliği yapma fikrini tartışıyorlar. Bu yılın başlarında, Razer tarafından yayınlanan bir 1 Nisan Şaka Günü videosu topluluğa tıraş faresini tanıtıyordu; potansiyel ortaklığa hafif ama eğlenceli bir selam. Video, iki markaya iş birliğini hayata geçirmenin harika bir fikir ve tam zamanı olduğu sinyalini vererek önemli bir ivme yarattı.

“Razer’ın 1 Nisan videosunun ardından hayranlarımızdın, bu tür bir ürün tasarlamamızı istediklerini gösteren taleplerle karşılaştık. Şimdi ise onlara istediklerini verebiliyor olmaktan heyecan duyuyoruz” diye açıkladı Razer Global Pazarlama Müdürü Başkan Yardımcısı Ayesha Durante. “İki güç merkezi arasındaki bu iş birliği, Razer ve Gillette’in en iyilerini içeren, kalite ve performansa odaklanan, ortak yaratılmış bir tasarımla sonuçlandı.”

İki ikonik marka, “Feel Sharp, Play Sharp” platformu altında bir araya gelerek, hayranlarına “İster oyunda isterse hayatta; kendinizi keskin hissettiğinizde,  oyununuzun da keskin olacağı”nı vurguluyor.

Peeling Çubuklu GilletteLabs, tek harekette zahmetsiz tıraş sağlar.

iPhone 15 Pro Max beklenenden daha geç çıkacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir