General Mobile, TOD ile Yeni Bir İş Birliğine İmza Attı

General Mobile

General Mobile, TOD ile yaptığı iş birliği kapsamında kullanıcılar General Mobile E-tab 20 tabletini satın aldıklarında 12 aylık TOD eğlence paketine de sahip olabiliyor.

General Mobile, Türkiye’nin en yeni içerik platformu olan TOD ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. Kullanıcılar digiturkburada.com üzerinden yapacakları GM alışverişlerinde E-tab 20 tablet satın alma işlemini tamamladıktan sonra 12 aylık TOD eğlence paketine sahip olabiliyor.

General Mobile

Yeni Hyundai KONA

Anı yakalayın, sınırları kaldırın

Şık metalin tasarımı ile göz dolduran E-tab 20 tablet, net görüntü deneyimi ve 10.1″ Full HD gelişmiş ekran teknolojisi sayesinde yaratıcılığın sınırlarını kaldırıyor. 8MP arka kamera ile anı yakalamanızı, 5MP ön kamera ile fiziksel sınırları kaldırarak hayatınızı her anlamda keyifli hale getiriyor. E-tab 20, 8 çekirdekli işlemcisi ve 4GB RAM ile fark yaratacak bir deneyim yaşatırken,  64GB dahili hafızası ile dosyalarınızı rahatlıkla saklayabilme imkanı sunuyor. Ayrıca E-tab 20 7000mAh bataryası ile E-tab ailesinin şimdiye kadarki en büyük pili ile kesintisiz gücün keyfini doyasıya yaşatıyor.

Epic Games’te haftanın ücretsiz oyunu belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir