Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 AKG kulaklıkları sızdı

Galaxy S8 AKG kulaklıkları sızdı

Galaxy S8 AKG kulaklıkları sızdı. Samsung’un satın aldığı Harman’a ait bir marka olan AKG’nin kulaklıkları Galaxy S8 ile birlikte gelecek.

Samsung, amiral gemisi Galaxy S8‘i, MWC 2017‘deki konferansında duyurmuştu. Şirketin son telefonu, iki haftadan kısa bir sürede satışa çıkacak. Samsung ayrıca telefonun kutusunda AKG marka bir kulaklık bulunacağını açıklamıştı. Gigglehd’nin ulaştığı fotoğraflar ile Galaxys S8 AKG kulaklıkları gün yüzüne çıktı.

Galaxy S8 AKG kulaklıkları sızdı genel

Neden Samsung marka telefonunun kutusundan AKG markalı bir kulaklık çıkacak diyorsanız, AKG, Harman International’a ait bir marka. Samsung, geçtiğimiz yıl Harman International’ı 8 milyar dolar karşılığında satın almaya karar verdi. Anlaşma yasal yükümlülüklerden geçip kapanmıştı. Bu da Samsung’un Harman’a sahip olduğu anlamına geliyor.

Galaxy S8 AKG kulaklıkları kalitesi hakkında pek bir bilgi yok

Galaxy S8, AKG kulaklığa sahip tek Samsung cihazı değil. Yine MWC 2017’de duyurulan Galaxy Tab S3‘te de AKG kulaklıklara yer verildi.

Şimdilik yeni kulaklıkların nasıl bir ses kalitesi ve performans sunacağı belli değil. Telefon çıkışını yaptığında, yakından görme fırsatı bulacağız.

Bu haberimizde Samsung Galaxy S8+’ın kullanacağı işlemci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Windows Vista desteği sona eriyor

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler