Football Manager 2019 duyuruldu! İşte çıkış tarihi


Futbol menajerliği alanındaki en köklü serilerden biri olan Football Manager yeni oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte Football Manager 2019 çıkış tarihi.

Söz konusu futbol menajerliği olduğunda kimse Sports Interactive’ın eline su dökemez. Daha önce Championship Manager ismiyle yayınlanan oyun, Eidos ile yaşanan isim hakları sıkıntısı nedeniyle Football Manager ismiyle çıkmaya başlamıştı. Geçtiğimiz gün serinin yeni oyunu Football Manager 2019 duyuruldu ve ön siparişe açıldı.

Football Manager 2019 çıkış tarihi açıklandı

Menajerlik oyunu alanında öyle geniş bir yelpaze bulunmuyor. Günümüzden bir 5 sene öncesinde bu kulvarda 3 farklı oyuncu vardı. Eidos Championship Manager, Electronic Arts Sports FIFA Manager, Sega ise Football Manager serisiyle yarışa dahil olmuştu. Nitekim geçen süre içerisinde Football Manager pazarın tamamını tekeline almayı başardı.

Genel olarak baktığımızda, gerek Türkiye’de, gerekse de Avrupa’da bir numaralı menajerlik oyununun Football Manager olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunun yapımcısı konumunda bulunan Sports Interactive, geçtiğimiz gün serinin yeni oyunu Football Manager 2019’u resmen duyurdu.

FM 2019 da serinin eski oyunları gibi PC’ye özel olarak satışa sunulacak. Steam üzerinden şimdiden ön siparişe sunulan FM 2019, 2 Kasım’da raflardaki yerini almış olacak. Oyunu ön sipariş ile satın alan oyun severler, FM 2019’un çıkış tarihinden 2 hafta önce start alacak olan beta sürümüne de erişebilecekler. Oyuncular betadaki kayıtlarını ana oyuna aktarma şansına da erişecekler.

PUBG için önemli güncelleme


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin