FLY’dan Akılları Uçuracak Bir Akıllı Telefon

FLY Soldan saga Spark ve Evo Chic 2

Avrupa’nın önde gelen yatırım gruplarından İngiliz merkezli Meridian Group, akıllı telefon markası FLY ile Türkiye’ye benzersiz ürünleriyle giriş yaptı.

FLY marka akıllı telefonu ile son 10 yılda Rusya, Ukrayna, Hindistan, Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) pazarlarında faaliyet gösteren Meridian Group, Türkiye pazarına yeni gözde iki modeli ile girdi. Evo Chic 1 ve Spark adlı iki model zarif tasarımları ile göz alırken, tüketiciyi en son teknolojiyle çok uygun bir fiyata buluşturuyor. Akıllı telefon piyasasının lider markalarıyla yarışacak tüm teknik özelliklere sahip Evo Chic 1 ve Spark, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerin gönlünü fethedecek.

FLY_Soldan saga_Spark ve Evo Chic
Teknolojinin hızına yetişin

Dört çekirdekli işlemcisi, 1.3GHz hızı, 1, 4.2.2 android özelliği ve şık tasarımı ile FLY IQ4405 Evo Chic 1 modeli, teknolojinin gerisinde kalmak istemeyen için ideal. FLY’ın gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatıyla da dikkat çeken Evo Chic 1 modeli,  4.5’’ IPS ekranı, 1.800mAh’lik pil gücü, 4 GB hafızası, 8MP arka ve 2MP ön kamerası ile kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. Minimalist çizgilere sahip, siyah renkte üretilen bu akıllı telefonun tavsiye edilen perakende fiyatı 599 TL.

FLY_Soldan saga_Spark ve Evo

 

Görüntülü görüşme özelliği   

FLY’ın ‘Akıllı telefona akıllı yaklaşım’ mottosuyla ürettiği IQ4404 Spark, sosyal medya, eğlence, içerik güncellemeleri, gelişmiş kamera ve teknik özellikleri ile akıllı bir telefondan beklenen her şeyi karşılıyor. 1.2GHz hızı, çift çekirdekli işlemcisi, 4.2.2 android özelliği, 4.5” IPS ekranı, 1.750mAh’lik pil gücü 4 GB hafızası, 5MP arka, 1.3MP ön kamerası ve görüntülü görüşme özelliği ile dikkat çeken Spark, 499 TL’lik tavsiye edilen perakende fiyatıyla da sınıfında rakip tanımıyor.  Her türlü özelliğine bir tuşla ulaşabileceğiniz, kullanımı son derece kolay olan Spark,  kullanıcılara hem zahmetsiz hem de mükemmel bir mobil deneyim vaat ediyor. Son derece zarif bir tasarıma sahip olan Spark’ın siyah ve beyaz renk alternatifleri var.

Nokia X’e Özel Uygulama Garanti Cep Şubesi