Ana sayfa Gundem FIFA 15'in Zirve İnadı!

FIFA 15’in Zirve İnadı!

Her hafta yayınlanan Birleşik Krallık oyun satışları listesinde çıktığı gün itibariyle zirveye oturan FIFA 15, konumunu korumaya devam ediyor.

Her yeni çıkan oyunun genellikle zirveye yerleştiği listede FIFA 15 çıkış yaptığı günden beri rakiplerine zirve yüzü göstermedi.

FIFA 15'in Zirve Inadi!

Birleşik Krallık oyun satışlarını ait zirve listesini her hafta açıklayarak gelenek haline getirdi. Piyasaya çıkış gerçekleştirmesinden itibaren zirveye oturan ve 2-3 haftadır liderliği kimseye bırakmayan başarılı futbol oyununu listenin ikinci sırasından The Evil Within takip ediyor.

Bu hafta çıkışını gerçekleştiren The Evil Within listeye ikinci sıradan girerken, yine bu hafta çıkış yapan Borderlands: The Pre-Sequel ise listeye üçüncü sıradan girmeyi başardı. Geçtiğimiz haftanın ikincisi olan Alien: Isolation ise ciddi bir düşüş yaşayarak altıncı sıraya geriledi.

İşte Birleşik Krallık oyun satış listesinin tamamı;

1. FIFA 15
2. The Evil Within
3. Borderlands: Pre-Sequel
4. Middle Earth: Shadow of Mordor
5. Forza Horizon 2
6. Alien: Isolation
7. Destiny
8. Driveclub
9. Minecraf: Playstation Edition
10. F1 2014

F1 2014′ün Çıkış Videosu!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler