Ana SayfaGenelFakir Powermix Blender : Mutfaktaki özel aşçınız

Fakir Powermix Blender : Mutfaktaki özel aşçınız

Nesillerdir elektrikli ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, mutfak grubu ürünleriyle fark yaratıyor. Fakir Powermix Blender  öğünü tek tuşla lezzete dönüştürüyor…

Fakir Powermix Blender , mutfak tezgahlarında daha önce deneyimlenmemiş bir devir gücüyle birden fazla öğünü tek tuşla hazırlamanızı sağlıyor.

Fakir Powermix Blender‘ın cam kadar sağlıklı; camdan daha hafif ve özel bir malzemeden üretilen “Tritan” haznesi canınızın çektiği her sıcak soğuk karışım için kullanılabiliyor. 1800 watt’lık güçlü motorun şaşırtıcı bir sessizlikle ürettiği 26.000 devirlik hız ve fırtına bıçaklar, öğütülmesi;karıştırılması ve parçalanması gereken her türlü malzemede maharetini gösteriyor. Ayrıca yüksek devirli hızı çorba ve soslarınızı ısıtarak hazırlamaya olanak veriyor.

Pratik ve Çok Fonksiyonlu

Yazın sıcaklığını iyice hissettirdiği bugünlerde kalıp kalıp buzlar ve karpuz dilimleriyle yapılan bir smoothie ile serinlemek ya da sebzelerden oluşan vitaminli bir çorba… Fakir Powermix Blender ile hepsi tek tuşla mümkün hale geliyor.

Diyet yapanlar için suyla buluşan çiğ sebze ve meyvelerle hazırlanacak detoks içecekleri veya et yemeklerinin tadını doruğa ulaştıran gurmelerin vazgeçilmezi lezzetli soslar; dakikalar içinde hazır oluyor. Fakir Powermix Blender, 999 TL fiyatıyla tüm Fakir mağazaları ve Fakir Shoplar’dan temin edilebiliyor.

Apple, 2018 planlarını şimdiden yapıyor

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting