Fakir Powermix Blender : Mutfaktaki özel aşçınız


Nesillerdir elektrikli ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, mutfak grubu ürünleriyle fark yaratıyor. Fakir Powermix Blender  öğünü tek tuşla lezzete dönüştürüyor…

Fakir Powermix Blender , mutfak tezgahlarında daha önce deneyimlenmemiş bir devir gücüyle birden fazla öğünü tek tuşla hazırlamanızı sağlıyor.

Fakir Powermix Blender‘ın cam kadar sağlıklı; camdan daha hafif ve özel bir malzemeden üretilen “Tritan” haznesi canınızın çektiği her sıcak soğuk karışım için kullanılabiliyor. 1800 watt’lık güçlü motorun şaşırtıcı bir sessizlikle ürettiği 26.000 devirlik hız ve fırtına bıçaklar, öğütülmesi;karıştırılması ve parçalanması gereken her türlü malzemede maharetini gösteriyor. Ayrıca yüksek devirli hızı çorba ve soslarınızı ısıtarak hazırlamaya olanak veriyor.

Pratik ve Çok Fonksiyonlu

Yazın sıcaklığını iyice hissettirdiği bugünlerde kalıp kalıp buzlar ve karpuz dilimleriyle yapılan bir smoothie ile serinlemek ya da sebzelerden oluşan vitaminli bir çorba… Fakir Powermix Blender ile hepsi tek tuşla mümkün hale geliyor.

Diyet yapanlar için suyla buluşan çiğ sebze ve meyvelerle hazırlanacak detoks içecekleri veya et yemeklerinin tadını doruğa ulaştıran gurmelerin vazgeçilmezi lezzetli soslar; dakikalar içinde hazır oluyor. Fakir Powermix Blender, 999 TL fiyatıyla tüm Fakir mağazaları ve Fakir Shoplar’dan temin edilebiliyor.

Apple, 2018 planlarını şimdiden yapıyor


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git