Ana Sayfa Gundem Facebook'un Yeni Yüzü: Facebook Home

Facebook’un Yeni Yüzü: Facebook Home

Dun gerçekleştirilen Facebook etkinliğinde Mark Zucerberg tarafından tanıtılan Facebook Home uygulaması Android işletim sistemi üzerinde çalışan ve kullanıcıların Facebook’u daha kolay deneyimlemesi için geliştirilmiş bir uygulama.

Şimdilik sadece akıllı telefonlar üzerinde kullanılabilecek olan bu yeni uygulama yakın gelecekte Tablet PC’ler üzerinde de kullanılabilecek. Bu yeni uygulama şimdilik sadece HTC’nin First adını verdiği akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Fakat isteyen üretici bu uygulamayı kendi ara yüzü üzerinde kullanabilecek. Uygulamanın en önemli kısmı kilit ekranından Facebook profiline ulaşılabilmesi. Bu sayede uygulamanın yüklü olduğu her telefon Facebook için özelleştirilmiş olacak. Facebook Home 12 Nisan tarihiyle birlikte Google PlayStore’daki yerini alacak. Uygulamanın tüm detayları henüz açıklanmış değil. Yakın süre içerisinde bu detayları sizlerle paylaşacağız.facebook-home 001
facebook-home

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting