Ana SayfaGenelFacebook, TV'ler için Portal'a Zoom görüntülü görüşme özelliği ekliyor

Facebook, TV’ler için Portal’a Zoom görüntülü görüşme özelliği ekliyor

Artık dev bir ekranda video görüşmesi yapmak çok daha kolay. Facebook, Portal TV’de Zoom ve GoToMeeting çağrıları için destek ekledi. Platform, bu özelliği, normal Portal cihazlarına ulaştıktan aylar sonra şirketin TV eklentisine taşıdı.

Covid-19 karantinaları devam ediyor. Birçok işletme ofise geri dönmeyi ve çalışanlarını merkez alanlarına geri getirmeyi planlıyor. Ancak çoğu kişi de evden çalışmaya devam edecek. Facebook, insanların ev ofis alanlarından olabildiğince üretken olmalarına yardımcı olmak için daha fazla araç sağlamaya çalışıyor. Facebook tarafından açıklandığı gibi: “Workplace on Portal’a ek olarak, geçen yıl Portal Mini, Portal ve Portal + için BlueJeans, GoToMeeting, Webex ve Zoom için destek sunduk. Ve şimdi, bağlanabilmeniz için Portal TV’ye Zoom ve GoToMeeting ekliyoruz. Evinizdeki en büyük ekranı kullanarak aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Facebook, TV'ler için Portal'a Zoom görüntülü görüşme özelliği ekliyor

Evet, artık Zoom buluşmalarınızı Portal TV cihazıyla ev TV setinize bağlayabilirsiniz. Diğer platformlarda kullandıysanız, her iki hizmet de tanıdık bir deneyime sahip. Ancak Portal’ın konu izleme ve ses iyileştirmesi, yankılanma dolu bir oturma odasında dolaşmanız veya sohbet etmeniz gerektiğinde işinize çok yarayacak. Facebook Portal Home, sizi çerçevede tutan ‘Akıllı Kamera’ araçları ve arka plan gürültüsünü en aza indirirken konuşurken sesini güçlendiren ‘Akıllı Ses’ ile bu açıdan çeşitli avantajlar sağlıyor. Facebook ayrıca, toplantınızı ayrı bir ekranda yapmanın bilgisayarınızı serbest bıraktığını, böylece tartışmalarınız sırasında çalışmaya devam edebileceğinizi ve ilgili ayrıntıları arayabileceğinizi belirtiyor. Portal satışlarının Mart 2020’den bu yana 10 kat arttığı bildirildi. Daha fazla insanın evden çalışmaya devam etmesiyle, en azından belirli bir kapasitede, Portal’ın diğer görüntülü arama cihazlarının yanı sıra daha geniş bir şekilde benimsenmesini bekleyebilirsiniz .

YouTube bir kez daha en popüler sosyal medya platformu oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting