Ana sayfa Genel Evernote’un Yeni Özelliği Work Chat Yayında

Evernote’un Yeni Özelliği Work Chat Yayında

Evernote’un yeni Work Chat özelliği ile artık üzerinde çalışılan projeler için ofis içinde paylaşımlarda bulunmak ve anlık sohbet mesajı göndererek çok daha etkin ve verimli çalışmak mümkün.

Türkiye’de de 1 milyondan fazla üyeye sahip Evernote, yeni özelliği Work Chat ile çalışma alanlarını daha etkin ve kullanışlı hale getirmeyi hedefliyor. Work Chat ile çalışma alanından ayrılmadan, üzerinde çalışılan projeler için ofis içinde eş zamanlı olarak bilgi paylaşmak ve sohbet etmek mümkün hale geldi.

Work+Chat+-+2

Work Chat özelliğini, MAC, PC, iPhone, iPad ve Android tabanlı tüm mobil cihazlara ek olarak Evernote Web üzerinden de deneyimlemek mümkün. Mobil bir cihazda herhangi bir notu veya not defterini görüntülerken Work Chat simgesine dokunulduğunda, içerik otomatik olarak sohbete eklenir. Masaüstü bilgisayarlarda bir notta Paylaş öğesine tıklayabilir, not defteri listesinde Work Chat simgesini dokunabilir veya bir notu sohbet alanına sürükleyip bırakabilirsiniz.

Nokia’nın Memleketi Finlandiya’dan Puzzlephone

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler