Ana SayfaGenelEpson TW6700 ile sinema büyüsü evinizde

Epson TW6700 ile sinema büyüsü evinizde

Epson, ev sineması segmentindeki portföyünü zenginleştirmeye devam ediyor. Epson’un yeni modeli Epson TW6700 , 70.000:1 kontrast oranı, 2D ve 3D modlarında sunulan parlak ve renkli Full HD görüntüler, geniş lens kaydırma aralığıyla seyir keyfinde fark yaratıyor.

Epson’un 3LCD teknolojisi, gökkuşağı etkisi olmadan yüksek parlaklık ve gerçek hayatta olduğu gibi görüntülenen renkleri sunuyor. 3.000 lümenlik yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO), 70.000:1 dinamik kontrast oranı ve 5 bin saate varan lamba ömrüyle Full HD Epson TW6700 siyahları da en derin haliyle veriyor.

Epson TW6700 2

Sadece 3 metre mesafeden geniş ekran keyfi

Epson TW6700 ile film keyfi kadar oyun coşkusunu da yaşayabilirsiniz. Projektörünüzü sadece 3 metrelik mesafeye konumlandırdığınızda 254 cm (100 inç) boyutunda geniş ekran lüksünü salonunuza taşımanız mümkün. EpsonTW6700 ile oyunun içinde olun!

Ayrıntılar çok net

TW6700’ün ‘kare enterpolasyonu’ ve ‘ayrıntı geliştirme’ özellikleri sayesinde ayrıntılar daha nettir. Sinema filmleri daha keskin ve pürüzsüz bir görüntüyle izleyiciyle buluşur.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 1.250 Euro+KDV

Akıllı TV’ler Neler Sunuyor?

 

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting