Ana sayfa Genel En Güzel Yılbaşı Hediyesi: KUZZUM

En Güzel Yılbaşı Hediyesi: KUZZUM

Her yılbaşında çocuğunuza aldığınız sıradan hediyeleri bu yıl bir kenara bırakın. Kuzzum Takip Sistemleri A.Ş, geliştirdiği sistem ve ürettiği cihazla, tek tuşla çocuğunuzla iletişim kurmanızı sağlıyor.

 TK16 Sleeve of the Gift Box

Türkiye’de çocuk takibine odaklı ilk ve tek firma olan Kuzzum, GPS uyduları yardımıyla çocuğunuzun nerede olduğunu istediğiniz aralıklarla size bildiriyor. Çocuğunuzu bilgisayarınız, iPhone’unuz veya Android telefonunuz yardımıyla Kuzzum uygulamaları üzerinden izleyebiliyorsunuz. Çocukların kullanabileceği basitlikte olan Kuzzum takip cihazı üzerindeki iki düğmeye, iki GSM numarası ayarlayıp onlarla tek tuşla dilediğiniz gibi konuşabiliyorsunuz. Kuzzum çocuk takip cihazı pratik olduğu kadar hafifliğiyle de kullanılabilirliğini daha da kolay hale getiriyor. Ayrıca ürünün çocuk sağlığı açısından hiçbir yan etkisinin olmadığı tespit edilmiştir.

Fotoğraf Makinesi ve Akıllı Telefon: Galaxy K Zoom

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler