Ana SayfaDonanımDünya Kupası 4K Ultra HD!

Dünya Kupası 4K Ultra HD!

Samsung Elektroniks Türkiye Kurumsal Pazarlama Müdürü Cam Emci, 4K Ultra HD’nin geleceği hakkında iddialı yorumlarda bulundu.

4K Ultra HD; yani teorikte ortala bir HD televizyondan dört fazla piksel ve yüksek yayın kalitesi. Fiyatları biraz pahalı olsa da, dünya çapında 4K Ultra HD’yi destekleyen monitör ve televizyonların sayısı hızla artıyor. Pazar analistleri, özellikle gelecek yıl bu tür cihazların satışlarında palama bekliyor.

Samsung Elektroniks Türkiye Kurumsal Pazarlama Müdürü Cam Emci de, yeni teknolojiden umutlu olanlar arasında. Emci,, 2013’de bir milyon civarlarında olan Ultra HD televizyon pazarı, 2014’de yarım düzine katlanarak 6 milyon adede ulaşacak. Şundan hiç süphe yok ki; gelecek yıl Brezilya’da düzenlenecek dünya kupası Ultra HD yayınlanacak ve uyumlu cihaz sahiplerine muazzam bir keyif yaşatacak” ifadelerini kullandı.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting