Dış mekan WiFi için tasarlandı

EAP225 Outdoor dış mekan wifi

TP-Link, açık alanda WiFi sinyallerinin uzak noktalara erişmesini sağlayan yeni dış mekan WiFi ağ çözümünü piyasaya sürdü. Güçlü teknik özelliklere sahip olan EAP225-Outdoor, ücretsiz yönetim yazılımı ile geliyor.

Tatil köyleri, kampusler ya da fabrika kompleksleri gibi geniş açık alana sahip işletmeler için WiFi sinyallerinin açık alanda uzak noktalara erişimi önemli bir gereksinim. Bu nedenle kullanılan ve dış mekan WiFi için özel geliştirilen erişim noktaları (access point) bulunuyor.

Dış mekan WiFi çözümü: EAP225-Outdoor

İşletmelerin bir WiFi çözümünden beklentisi olan güçlü sinyal yayımı, gelişmiş teknik donanımlar ve kolay yönetim özelliklerinin tümüne sahip olan EAP225-Outdoor, aynı zamanda her tür hava koşuluna uygun bir yapıya sahip. Yüksek WiFi hızı (1200 Mbps) sunan ürünün çift bant desteği bulunuyor. MU-MIMO teknolojisi ile donatılan ürün, aynı anda birden fazla müşteri ile sorunsuz iletişim kurabiliyor. Bu nedenle yüksek yoğunluklu WiFi bağlantısı olan yerler için uygun bir çözüm.

EAP225 Outdoor dış mekan wifi 2

TP-Link’in birçok erişim noktasını tek bir PC’den kolayca yönetmeyi sağlayan Omada Kontrol Yazılımı ücretsiz olarak ürünle birlikte sunuluyor. Bu sayede küçük ve orta ölçekli işletmeler, tek bir PC’den yüzlerce erişim noktasını yönetebiliyor; Konuk Portalı oluşturup kimlik doğrulama yöntemleri geliştirebiliyor; Facebook ve SMS doğrulama desteği ile işletmeyi güvenlikli hale getirip güçlendirebiliyor.

İşte karşınızda RED Hydrogen One!

EAP225-Outdoor, görünümü, güç seçenekleri ve kurulum yöntemleri ile hem iç hem dış mekanlarda farklı senaryolara uyum sağlayabiliyor. Ayrılabilir iki adet çok yönlü antene sahip olan ürüne özel taleplerde başka antenler de eklenebiliyor.

Küçük boyutu (215x46x27 mm) ve cep telefonuna benzeyen yapısı ile her yere uyum sağlayan EAP225-Outdoor, PoE (Power over Ethernet) özelliği sayesinde elektrik hattı olmayan yerlere de kurulabiliyor (802.3af PoE ve pasif PoE desteği var). Ürünle birlikte sunulan montaj kitleri sayesinde duvar ya da direk gibi her yere kolayca monte edilebiliyor.

5GHz bandında 200 metrenin üzerinde, 2.4GHz bandında ise 300 metre ve üzerinde sabit kablosuz kapsama alanı sağlayan EAP225-Outdoor, hava geçirmez özel muhafazası ile IP65 olarak anılan testlerden geçen, zorlu dış mekan koşullarına dayanıklı bir ürün.