David Beckham E-spor şirketi kurdu: Guild Esports

306833

David Beckham , tüm zamanların en popüler futbolcularındandı. Farklı iş kollarıyla da ilgilenen yıldız isim, şimdilerde E-Spor işiyle gündemde.

Merkezi İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Guild Esports, geleneksel akademi modelini uygulayarak yetenekli oyuncuları bir araya getirmek ve başarılı sonuçlara imza atmak isteyen bir firma ve ortaklarından bir tanesi de David Beckham. Firmanın diğer önemli ismi ise, eski Activision Başkan Vekili Carleton Curtis.

Engadget’ta yer verilen bilgilere göre kurum, özellikle Rocket League, FIFA ve Fortnite gibi oyunlara odaklı olarak faaliyetlerini yürütecek. Kurum bünyesinde, daha evvel sektörde yer almış ve tecrübelerini yeni oyuncularla paylaşabilecek isimler de olacak.

David Beckham E-spor şirketi kurdu: Guild Esports

Elektronik sporlar son yıllarda dünya çapında yüz milyonlarca kişiyi peşinden koşturan, aynı zamanda da sporculara büyük paralar kazandıran bir çılgınlık. Sırf bu turnuvalar için büyük stadyumlar doluyor, özel televizyon kanalları açılıyor ve internet üzerinden yapılan yayınları büyük kitleler takip ediyor.

Tabii böyle bir alanda David Beckham gibi birinin rol almak istemesi de sürpriz olmasa gerek. Dediğimiz gibi, belki çoğumuz onu futbolcu olarak tanıdık, ama futbol sonrasında da Beckham ismini mankenlikten reklam oyunculuğuna, şirket patronluğundan sosyal medya fenomenliğine kadar pek çok farklı alanda gördük.

Logitech MX Master 3 kablosuz mouse inceleme

Logitech MX Master 3, ilk başta söylemeliyiz ki sıradan bir mouse değil. Ürünü gerek gündelik yaşantınızda, gerekse de oyun keyfinizde tercih edebilirsiniz. Asıl yıldızlaştığı konu ise, iş dünyasındaki yardımcı pozisyonu. İster bir kodlayıcı olun, ister bir muhasebeci, ister bir görsel tasarımcı… MX Master 3’ün pek çok farklı uygulamaya ayak uyduran yapısı, işlerinizi daha kolay halletmenizi sağlıyor.

Logitech MX Master 3, 141 gram ağırlıkta. Sağ elini tercih eden kullanıcılar için tasarlanan mouse, kablosuz bir yapıda ve kutusundan 2.4GHz değerde kablosuz bağlantı için USB alıcısı da çıkıyor. Ek olarak, bir de şarj için Type-C kablosu geliyor.

Ürünü ister kablosuz alıcısı ile isterseniz de Bluetooth aracılığıyla kullanabilirsiniz. Windows’un yanında Mac ve Linux desteği de bulunan mouse, 3 farklı cihaza bağlanabiliyor ve tek tuş aracılığıyla anında kullanılabiliyor. Ayrıca Logitech Flow desteği sayesinde de kablosuz olarak “sürükle bırak” yöntemiyle bir cihazdan ötekine dosya taşınmasına imkân sunuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir