Ana sayfa Donanım Cyberpunk 2077 temalı Nvidia ekran kartı geliyor!

Cyberpunk 2077 temalı Nvidia ekran kartı geliyor!

Cyberpunk 2077 temalı yeni Nvidia ekran kartının geleceği duyuruldu. Peki, Cyberpunk 2077 temalı ekran kartı ne gibi özelliklere sahip olacak?

CD Projekt RED’in erteleme kararı sonrasında 16 Eylül tarihinde çıkacak olan Cyberpunk 2077 için heyecan had safada. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun The Witcher 3’ten sonra beklentileri bir hayli yükseltmiş durumda. Asıl gücünü PC platformunda ortaya koyacak olan oyun için bugün heyecanlandıran bir paylaşım yapıldı.

Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabından Nvidia etiketlenerek; Hey Nvidia, Cyberpunk 2077 temalı limited edition GPU yapmayı düşünüyor musun? Tweet’i gönderildi. Nvidia da bu tweeti gizli bir görsel ile cevapladı.

Galaxy Z Flip ile Motorola Razr düşme testinde kozlarını paylaştı! Hangisi daha sağlam?

Nvidia muhtemelen RTX 2080 serisi için Cyberpunk 2077 temalı bir ekran kartı üretecek. Ancak oyunun Eylül ayında çıkacağını düşünürsek o zamana kadar muhtemelen RTX 30 serisi tanıtılır. Nvidia, Cyberpunk 2077 tamasını RTX 30 serisine de saklayabilir.

Bildiğiniz gibi Nvidia’nın kendi ürettiği ekran kartları Türkiye’de satılmıyor. Bu limited edition ekran kartı da Asus, MSI veya diğer firmalar ile üretilmeyecek. Direkt Nvidia’nın elinden çıkacak olan Cyberpunk 2077 temalı ekran kartı maalesef ki ülkemizde satışa sunulmayacak.

Şimdilik bu ekran kartının özellikleri ve fiyatına dair bir bilgi bulunmuyor. Ancak Cyberpunk 2077 temalı kartın düz modellerden 1-2 tık daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler