Ana Sayfa Haber Counter-Strike Online Türkiye’ye Faaliyete Geçiyor!

Counter-Strike Online Türkiye’ye Faaliyete Geçiyor!

EXON Avrupa, efsanevi FPS oyunu Counter-Strike Online’ı Türkiye’de hizmete sunup Kapalı Beta testlerine açtığını duyurdu.

Counter-Strike Online, CS olarak da tanınan, dünyanın en ünlü FPS oyunu Counter-Strike’ın çevrim içi versiyonu. Orijinal oyun geçen yıllar içerisinde popülerliğini yitirmediği için NEXON Kore ve Valve Corporation,2007 yılında, oynaması ücretsiz özel bir FPS olacak Counter-Strike Online’ı üretmek için bir araya geldi. Piyasaya giriş yaptığında hızla fenomen haline gelen Counter-Strike Online artık Türkiye’deki hayranları için de hazır.

Counter-Strike Online atasının karakteristik unsurlarını taşımanın yanı sıra, çeşitli karakter gelişimi özellikleri, silah kişiselleştirmeleri ve Zombi modlarını içeren yeni hikaye akışı gibi yepyeni özellikler içeriyor.

NEXON Avrupa Oyun Yayınlama Direktörü Holger Zimmermann, “Bu kadar sembolik bir oyunu Türkiye’ye getirdiğimiz ve ülkedeki CS hayranlarıyla buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Counter-Strike Online’ı uzun süre beklemiş olanlardan Kapalı Beta testine katılmalarını ve Türkiye’deki hizmetimizle ilgili, çok önem verdiğimiz fikirlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz” dedi.counter_strike_TURKIYE

NEXON Avrupa Kapalı Beta sürecini 5 Mart tarihine kadar sürdürecek. Oyun tüm kullanıcılara açılmadan önce neye benzediğini görmek isteyen CS hayranları, gerekli olan Beta Anahtarını resmi Facebook ve Twitter sayfalarından edinebilirler.

Facebook’tan katılmak için CSO Türkiye hayran sayfasına (www.facebook.com/CounterstrikeOnlineTurkiye) girip bir arkadaşınızı da etiketleyerek yorum yapabiliyor ve Beta Anahtarı isteğinizi belirten bir mesaj gönderebiliyorsunuz.

Twitter için ise sadece CSO Türkiye hesabını (www.twitter.com/CSOTurkiye) takip edebilir ve mesaj ile gönderilecek Beta Anahtarını kapabilirsiniz.

Facebook ve Twitter üzerinden başvuran her kullanıcı iki adet Beta anahtarın sahibi oluyor!

Counter-Strike Online hakkında daha fazla için lütfen http://cso.nexoneu.com/  adresini ziyaret ediniz.

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting