Ana sayfa Donanım Cisco Öğrencilere Staj Olanakları Sunuyor

Cisco Öğrencilere Staj Olanakları Sunuyor

Cisco, faaliyet gösterdiği pazarlardaki yetenekli ve başarılı üniversite öğrencilerine odaklanan staj programı ile öğrencilerin gelişimini destekliyor.

Cisco, Türkiye’deki başarılı üniversite öğrencilerinin yeteneklerini geliştirmek ve iş bulma olanaklarını artırmak için özel bir staj programı oluşturdu. Satış, mühendislik, finans, insan kaynakları, operasyon ve pazarlama departmanlarında sunulacak olan olanaklar ile stajyerler, 3 ila 12 ay boyunca edindikleri deneyimle iş yaşamına hazırlanacak. Titizlikle yapılacak bir seçim ve işe alım sürecinin ardından başarılı olan adaylar, derslerinden kalan boş zamanlara ve Cisco’daki ilgili departman yöneticilerinin ihtiyaçlarına göre ekibe katılabilecek.

cisco

Cisco’nun staj programına katılabilmek için öğrencilerin program dahilinde belirlenen üniversitelerde okuyor olmaları ve stajları süresince eğitimlerine devam etmeleri gerekiyor. İlgili departmandaki ihtiyaçlara göre stajlar, yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak düzenleniyor.

Programa katılmak isteyen öğrenciler, www.cisco.com adresi üzerinden “Careers” sayfasını ziyaret ederek “Europe and Emerging” bölümündeki “University Connection: Graduate Jobs and Internships” linkinden staj başvurusu yapabilecek. Öğrenciler tercih ettikleri departmanı, yeteneklerini ve ilgilerini, tercih ettikleri şehirleri, staj yapabilecekleri süreyi ve uygunluk durumlarını ekleyerek başvurularını tamamlayabilecek.

Asssassin’s Creed: Pirates iOS İçin Bedava

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler