Ana sayfa Akıllı Telefon Çift selfie kameralı Lenovo S5 Pro geliyor

Çift selfie kameralı Lenovo S5 Pro geliyor

Lenovo model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bir yandan 4 ana kameraya sahip modeli Z5 Pro üzerinde çalışan üretici, diğer yandan da çift selfie kameralı Lenovo S5 Pro modeli üzerinde çalışıyor.

Hiç şüphesiz kullanıcıların akıllı telefon satın alırken en çok önem verdikleri kriterlerden birisi de kamera özellikleri. Bu durumun az çok farkında olan kullanıcılar da gerek ön, gerekse de arka kamera tarafında önemli yeniliklere imza atıyorlar. Artık üç, dört hatta beş ana kameraya sahip akıllı telefonlar görmeye başladık.

Ön taraftaki kamera sayısı da şimdilik iki olarak sınırlanmış durumda. Zaten kusursuz bir selfie deneyimi için çift ön kameranın fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Lenovo’dan selfie odaklı S5 Pro geliyor

Bu durumun bilincinde olan Lenovo da selfie odaklı yeni modeli S5 Pro’da çift ön kameraya yer vermiş.

Lenovo S5 Pro, önümüzdeki günlerde Pekin’de düzenlenecek olan bir etkinlikle tanıtılacak. Çinli üreticinin “İç güzelliğinizi bulmak için bir çift göz” sloganıyla lanse ettiği Lenovo S5 Pro hakkında şimdilik pek bir bilgi bulunmuyor. Telefon hakkında bildiğimiz tek şey, az önce de bahsettiğimiz gibi çift selfie kamerasına sahip olması.

Öte yandan Çinli üretici bu ay içerisinde Lenovo S5 Pro’nun haricinde Z5 Pro modelini de tanıtacak. Bu model de arka tarafında barındırdığı 4 ana kamera ile dikkat çekiyor.

Lenovo Z5 Pro’nun fotoğraf performansı için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler