Ana sayfa Akıllı Telefon Çift kameralı Galaxy C10 böyle görünecek!

Çift kameralı Galaxy C10 böyle görünecek!

Samsung’un çift ana kameraya sahip ilk akıllı telefonu olması beklenen Galaxy C10 tasarımına ait yeni görseller sızdırıldı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Bilindiği üzere Samsung, yeni amiral gemisi modelleri S8 ve S8+’ı 21 Nisan’da satışa sundu. Genel beklenti, Galaxy S8+’ın çift ana kamera ile gelebileceği yönündeydi. Fakat Samsung öyle bir hamlede bulunmadı. Dolayısıyla Güney Koreli teknoloji devinin önümüzdeki dönemde satışa sunacağı Note 8’in Samsung’un ilk çift ana kameralı akıllı telefonu olacağı iddia edilmeye başlandı. Fakat Galaxy C10 modelinin ortaya çıkmasıyla bu iddialar da havada kaldı.

Samsung tarafından herhangi bir resmi açıklama gelmemiş olsa da Galaxy C10 modelinin, Güney Koreli teknoloji devinin ilk çift ana kameraya sahip telefonu olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Zira şu anda kadar gerçekleşen sızıntılarda da bu durum sıkça dile getirilmekte.

Son olarak geçtiğimiz gün ortaya çıkan görseller de Galaxy C10’un çift ana kamera ile geleceğini açık bir şekilde gözler önüne seriyor. Bu görsellerin kaynağı ise sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan @OnLeaks.

@OnLeaks’ın twitter hesabından paylaşılan görsellerin, Galaxy C10’un fabrika çizimleri olduğu iddia ediliyor. Yani telefonun kasası bu çizimler doğrultusunda oluşturuluyor. Dilerseniz bu görsellere aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Görsellerde elbette ilk dikkat çeken detay, arka kısımda bulunan çift ana kamera. Bunun haricinde telefonun USB-Type C bağlantı noktasına sahip olduğunu da görüyoruz. Ayrıca 3.5 mm’lik kulaklık jakı da dikkatlerden kaçmıyor.

Bakalım Samsung ilk çift ana kameraya sahip telefonunu ne zaman resmi bir şekilde duyuracak. Bekleyip göreceğiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler