Chery , Türkiye’deki Hizmet Ağını Genişletmeyi Sürdürüyor!

Chery

Chery Türkiye, açılışını gerçekleştirdiği 6 yeni hizmet noktasıyla birlikte Türkiye’nin 25 ilindeki yetkili satış ve satış sonrası hizmet ağını 40 adede yükseltti.

 Chery, hem satış adetleriyle hem de yetkili satış ve satış sonrası hizmet ağıyla büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda ; İstanbul’da Mengenler Etiler, Mengenler Davutpaşa ve Tepretoğulları, Ankara’da Mengenler Ankara, Bursa’da Gönye Nilüfer ve Şanlıurfa’da Bertansa olmak üzere 6 yeni yetkili satıcı ve servis noktası ile hizmet alanını genişletti.

Chery

Chery , yeni yetkili satıcı ve servis noktaları ile birlikte 25 ilde 40 noktaya ulaşan hizmet ağıyla dikkat çekiyor.  Türkiye’deki tüm yetkili satış noktalarında satış sonrası servis hizmeti de sunarak kullanıcılarına tam teşekküllü bir hizmet sağlamaya devam ediyor.

Yeni  yetkili satıcıları, tıpkı hâli hazırda var olan yetkili satıcılar gibi konusunda uzman ve uzun seneler otomotiv sektöründe öncü ve çoklu otomotiv markalarını bünyesinde barındıran deneyimli yetkili satıcılardan oluşuyor.

Chery

Mart 2023’ten itibaren Türkiye pazarına giriş yapan marka, Marmara Bölgesi’nde 17, Ege Bölgesi’nde 7, İç Anadolu Bölgesi’nde 6, Karadeniz Bölgesi’nde 2, Akdeniz Bölgesi’nde 3, Doğu Anadolu Bölgesi’nde 2 ve Güneydoğu Anadolu

Bölgesi’nde 3 ilde satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satıcıları ile hem satış hem de satış sonrası hizmetler sunan marka, segmentlerinde oldukça iddialı SUV modelleri OMODA 5, Tiggo 7 PRO ve Tiggo 8 PRO ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Rapor: Apple’ın 5G modeminde olumsuzluklar devam ediyor


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir