Ana Sayfa Cep Telefonu Cep Telefonu Kılıfınızı Kendiniz Tasarlayın!

Cep Telefonu Kılıfınızı Kendiniz Tasarlayın!

Cep telefonları için benzersiz ve kişiye özel kapak tasarımları yapılabilen online platform www.coverzz.com açıldı. Facebook veya Instagram üzerinden bağlanılan sitede kullanıcılar, bu ağlarda paylaştıkları fotoğrafları ile kendi özel cep telefonu kapaklarını tasarlayarak yalnızca birkaç adımda sipariş verebiliyorlar.

Piyasadaki birbirinin aynı cep telefonu kapaklarından sıkılan, özel tasarımlar ile farklılaşmanın yolunu arayan, hatta bunu sosyal ağlarda paylaştığı fotoğraflar ile kolayca yapmak isteyenler için yepyeni bir seçenek var. Coverzz.com, kişiye özel ve benzersiz cep telefonu kapağına sahip olmayı yalnızca birkaç aşamada mümkün kılıyor.iPad Mini kılıfı

Coverzz.com’a tıklandıktan sonra, Instagram ya da Facebook hesapları ile sisteme giriş yapılması gerekiyor. Bir kez giriş yaptıktan sonra, e-posta adresi ve şifre ile bağlanılabilen sitede, kişinin bu sosyal ağlara yüklemiş olduğu tüm fotoğrafları kullanımına hazır hale geliyor. Dileyen kullanıcılar, tasarımlar için bilgisayarlarındaki fotoğrafları da kullanabiliyor. Kullanıcılar, cep telefonu kapağının rengini belirledikten sonra, kendi fotoğrafları ile benzersiz kapaklarını tasarlayarak, yalnızca birkaç adımda siparişlerini tamamlayabiliyorlar. Tasarımını yaptıkları cep telefonu kapaklarını kendi sosyal ağ hesaplarında paylaşabiliyorlar.

Şu anda www.coverzz.com üzerinden, 49 TL karşılığında iPhone 5, iPhone 4, 4S ve Galaxy SIII; 89 TL karşılığında ise iPad modelleri için kapak tasarlanabiliyor. Verilen siparişler, kargo ücreti ödemeksizin, benzersiz özel tasarım ambalajıyla 5 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Ödemeler kredi kartı ve PayPal ile yapılabiliyor.

Sanal Hediye Kartları ile sevdikleriniz de Coverzz’lasın

Coverzz, “Sanal Hediye Kartları” ile başkalarına da hediye edilebiliyor. Site üzerindeki “Sanal Hediye Kartları” bölümüne giren kullanıcılar, Coverzz hediye etmek istedikleri yakınlarına hediyelerini mail yolu ile ya da hediye kartının çıktısını alarak ulaştırabiliyorlar.  Coverzz, kurumsal hediyelere de yeni bir alternatif oluşturuyor. Şirketlere özel, bir yüzünde kendi logolarının basılı olduğu hediye kartları özel günlerde müşteriler veya çalışanlara gönderilebiliyor.

Coverzz.com’un hizmet alanı Türkiye ile sınırlı kalmayacak. Site kısa süre sonra İngilizce sayfasıyla hizmete girerek tüm dünyaya gönderime başlayacak.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting