Ana sayfa Apple Büyük Ekranlı iPhone 6'dan Haber Var

Büyük Ekranlı iPhone 6’dan Haber Var

Eylül ayında satışa sunulması beklenen Apple iPhone 6 hakkında, ortaya pek çok dedikodu atılmıştı. Apple’a yakın kaynaklar ise büyük ekranlı telefon bekleyenlere müjdeyi verdi.

Kısa süre önce teknoloji dünyasında yayılan dedikodular, Apple iPhone 6’nın 4.7 inç ve 5.5 inçlik modellerle satışa sunulacağına yönelikti. Ne var ki bazı Apple yetkilileri Apple tablet telefon hakkındaki dedikoduları reddetmişti.

Apple’a yakınlığıyla tanınan Sonny Dickson (iPhone 5S’in fotoğrafını ilk kez paylaşan gazeteci olarak da bilinir), iPhone 6’nın 5.5 inçlik tablet telefon modelinin satışa çıkacağını doğruladı.

4.7 inçlik iPhone 6, rakipleri HTC One M8 ve Samsung galaxy S5’den biraz daha küçük. Bu bağlamda Apple’ın tablet telefon politikasının doğruluğu daha net anlaşılabilir.

 HTC Desire 610 İnceleme

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler