Buderus Logamax plus GB172i : Geleceğin ısıtma teknolojisi


Buderus’un yeni seri Buderus Logamax plus GB172i yoğuşmalı kombi ve kazanları, artık 24 kW ile 42 kW arasındaki dört modeliyle, küçükten büyüğe farklı ölçekteki yaşam alanları için enerji verimliliği, yenilikçi ve modern sistem teknolojisi getiriyor.

Geniş ürün gamı ile her türlü ihtiyaca çözümler sunan Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, tasarımı ile ön plana çıkan Buderus Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazanlarının kapasitesini çeşitlendirerek tüketicilerin beğenisine sundu. Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazanlar; tüketicilerin estetik beklentilerini fazlasıyla karşılarken maliyet yönetimi açısından da birçok avantaj sağlıyor.

Buderus Logamax plus GB172i

Siyah ve beyaz iki ayrı renk seçeneğiyle dikkatleri çekiyor

Ön kapağı tamamen dayanıklı ve kırılmaz camdan yapılan Buderus Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazanlar siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle dikkat çekiyor. Açılır alt kapağın altında gizli kumanda ünitesi bulunan Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazanlar; baca gazı içinde bulunan su buharını yoğuşturarak konvansiyonel kombilere kıyasla aynı miktarda yakıttan daha fazla ısıtma enerjisi üreterek ekonomik bir kullanım sağlıyor.

Ayrıca Buderus Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazanlar; Buderus mühendisleri tarafından geliştirilmiş olan eşanjör sayesinde kolay kirlenmediği gibi kolayca da temizleniyor. Böylelikle bakım aralıkları uzarken maliyetler de minimuma iniyor.

Buderus Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazanlar; hem oda sıcaklığı hem de dış hava sıcaklığına göre ayarlanabilen kumandalar ile kullanılabiliyor. Bu sayede ısıtma sezonu boyunca gerekli olan ısıtma ihtiyacı kadar ısı üretilirken; hem yakıt tasarrufu hem de ısınma konforunu bir arada sağlanıyor.

iPhone 9 hakkındaki ilk detaylar ortaya çıktı!


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git