Ana Sayfa Cep Telefonu Bu Teknolojiyle Akıllı Telefon ve Tablet PC'ler Çok Hızlı Şarj Olacak

Bu Teknolojiyle Akıllı Telefon ve Tablet PC’ler Çok Hızlı Şarj Olacak

Qualcomm’un yeni tanıttığı Quick Charge 2.0 teknolojisi sayesinde önümüzdeki günlerde bu teknolojiyi kullanacak akıllı telefon ve Tablet PC’ler daha hızlı şarj olacak.

Qualcomm’un yeni geliştirdiği Quick Charge 2.0 teknolojisi Qualcomm Quick Charge 1.0’ın yeni nesil ve geliştirilmiş versiyonu ve akıllı cihazları ve tabletleri yüzde 40 oranında daha hızlı şarj etmeyi sağlayan bir cihaz-içi çözümü. Artırılmış hız ve daha fazla esneklik sunan bu versiyon Snapdragon 800 işlemcisini kullanan her akıllı telefon veya tabletin yanı sıra şarj aletlerinde de mevcut olacak.  qualcomm

Geçtiğimiz CES etkinliğinde tanıtılan Snapdragon 800 ve 600 işlemcileri ise en son teknolojiye sahip olan akıllı telefonları, tabletleri ve mobil-işlem cihazlarını hedef alıyor. Qualcomm milyonlarca insanın internete ilk defa cep telefonlarından erişebildiği Çin gibi gelişen pazarlara özel, orta ve giriş segmentindeki akıllı telefonlar için de mobil teknoloji sağlamaya kendini adamış durumda.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting