Ana sayfa Dosya Konusu Bu hafta çıkacak oyunlar (9 - 15 Eylül)

Bu hafta çıkacak oyunlar (9 – 15 Eylül)

Oyun severlerin büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Eylül ayına girmemizle birlikte oyun sektöründeki hareketlilik de arttı. Malum, yaz ayları oyuncular açısından pek de dolu geçmemişti. Yılın sonlarına doğru yaklaşırken, merakla beklenen AAA tarzındaki yapımlar da raflardaki yerlerini almaya başladı.

Steam kütüphanesi yenileniyor!

Bu hafta çıkacak oyunlar listesine baktığımızda ilk dikkat çeken isim Gears 5 oluyor. PC ve Xbox One için geliştirilen Gears of War serisinin yeni oyunu bu hafta itibariyle raflardaki yerini almış olacak.

Listedeki bir diğer dikkat çeken isim ise PES 2020. Bu sene isim değiştirerek eFootball PES olarak karşımıza çıkan yapım, değişen dinamikleriyle FIFA‘ya dişli bir rakip olacak.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi ile başbaşa bırakalım. (Diğer oyunlar için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz)

10 Eylül Salı

Gears 5 Standard Edition (Xbox One, PC)
Greedfall (PlayStation 4, Xbox One, PC)
Blasphemous (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC)
eFootball PES 2020 (PlayStation 4, Xbox One, PC)
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series (PlayStation 4, Xbox One, PC)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler