Ana SayfaAppleBir Günde Kaç Tane iPhone 5S Üretiliyor?

Bir Günde Kaç Tane iPhone 5S Üretiliyor?

 Gelen yoğun talepleri karşılamak amacıyla Apple,iPhone 5S üretimini büyük bir oranda arttırdı.Peki Apple’ın Foxconn’la anlaşmasında, bir günde kaç tane iPhone 5S üretiliyor?

Apple, Amerika’da bugün başlayan Kara Cuma ve sonrasında gelen dini bayramlar yüzünden tüketicilerden yoğun talep alıyor. Apple bu yüzden üretimi arttırdı. Özellikle iPhone 5S için üretimini büyük oranda arttıran Apple,Foxconn’a her gün 500 bin adet iPhone 5S ürettiriyor.10 Eylül tarihinde duyurusunun yapıldığı iPhone 5S ve 5C modellerinin satışları son hız devam etmekte.iPhone 5S için 7 gün 24 saat aktif olarak 100 adet üretim hattı çalışmakta ve bunların sonunda bir günde 500 bin adet üretim yapılmakta.iPhone 5C’nin üretimi için günde 500 kişi çalışıyorken bu rakam iPhone 5S için 600’e çıkıyor.

apple1

- Reklam -

Son zamanlarda Apple ve Foxconn’un arasının eskisi kadar iyi olmadığını gözlemlemek mümkün.Şirketlerin birbirlerine olan güveninin azaldığı iddiaları da ortalarda geziniyor.Apple,Foxconn’un gelirinin yüzde 40’ını temsil etmekte,yani bu da Foxconn,Apple şirketini kaybederse ciddi anlamda bir darbe alacağı anlamına geliyor.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting