Bir 5G’li telefon da ZTE’den geliyor


Son günlerde adını daha sık duymaya başladığımız 5G teknolojisi, Mobil Dünya Kongresiyle birlikte birçok telefondan destek görmeye başlayacak. İlk adımı atacak firmalar arasına ZTE de katılıyor.

ZTE Axon MWC’de kullanıcıyla buluşacak

2019’la beraber hayatımıza girecek olan 5G teknolojisi, şu sıralar birçok markanın hedefinde. Gelecek hafta düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde destek veren pek çok telefon göreceğimizi biliyorduk, görünüşe göre ZTE de bu kervana katılmış durumda.

Çinli şirketin 25 Şubat‘ta yapacağı lansmanda Axon isimli yeni amiral gemisi model(ler) tanıtılacak. Axon’un en az bir versiyonunun 5G desteği sunacağına kesin gözüyle bakılıyor. Çinli firma 5G’li telefonunun, yılın ilk yarısında geleceğini halihazırda onaylamıştı.

Öte yandan bazı spekülasyonlara göre Axon’un birden fazla versiyonu olacak. Hatta Axon 10 Pro ismindeki diğer bir versiyon çoktandır konuşuluyor. Buna karşın hangi modelde 5G desteği olacağı veya ana modellerden bağımsız bir 5G versiyonu olup olmayacağı kesin değil. Rakiplere baktığımızda genellikle 5G’li modellerin ana modellerden ayrıldığını görüyoruz ki; ZTE de bu yolu tercih edebilir.

ePttAVM üzerinden tanzim sebze nasıl alınır?


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin