Bayram temizliği Armut ile cebinizde!

armut

Hizmet sektörünü online ortama taşıyarak, temizlikten boya badanaya, nakliyeden tadilata kadar ihtiyaç duyulabilecek her alanda hizmet vereni hizmet almak isteyenlerle buluşturan armut.com, bayram temizliği için size en uygun fiyatlarla en iyi temizlik profesyonelini yönlendiriyor.  

Güzel anılar biriktireceğimiz yeni bir bayram daha yaklaşıyor. Kimi zaman sevdiklerimize keyifli ziyaretler gerçekleştirirken kimi zaman da evlerimizde misafirlerimizi ağırlayacağız. Misafirlerimizi mis kokuların yayıldığı bir evde ağırlamak için de gelenekselleşen  bayram temizliğini unutmamak gerekiyor. Ancak günümüzde iş ile ev arasında geçen koşuşturmada özenli bir temizliğe zaman ayırmak güçleşiyor ve işinin ehli, güler yüzlü bir temizlik uzmanına ihtiyaç artıyor. İşte bu noktada temizlik hizmetini oturduğunuz yerden cep telefonunuzla birkaç tık ötede bulmak mümkün.

Hizmet sektörünü online ortama taşıyarak, temizlikten boya badanaya, nakliyeden tadilata kadar ihtiyaç duyulabilecek her alanda hizmet vereni hizmet almak isteyenlerle buluşturan armut.com, bayram temizliği için size en uygun fiyatlarla en iyi temizlik profesyonelini yönlendiriyor. Siz de bu bayramda rahat etmek isterseniz, armut.com veya armut mobil uygulamaları üzerinden saati 19 TL’den başlayan fiyatlarla kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Xerox DocuMate 4799: Yeni nesil ofislere ödüllü tarayıcı