Batman: Arkham Origins Complete Edition Ortaya Çıktı

Batman Arkham Origins Complete Edition Ortaya Çıktı

Batman: Arkham Knight için bekleyiş sürerken Batman: Arkham Origins Complete Edition’ın ortaya çıkması, Arkham serisinin hayranlarını şaşırttı.

Çizgi roman ve sinema dünyasının sevilen kahramanı Batman’i başarıyla oyun dünyasına taşıyan Arkham serisinin hayranları şu sıralar, serinin yapım aşamasında olan yeni oyunu Batman: Arkham Knight‘a odaklanmış durumda. Bu yüzden de Arkham serisini sona erdirecek olan Arkham Knight için bekleyiş sürerken, serinin bir önceki oyunu olan Arkham Origins cephesinden haberlerin gelmesi bir çok oyunseveri şaşırttı. Ancak Amazon tarafından yayınlanan yeni bir ilanda Batman: Arkham Origins Complete Edition‘un ortaya çıkması, geçtiğimiz yılın Ekim ayında piyasaya sürülen oyunu bir kez daha gündeme getirdi.

Batman_Arkham_Origins_Complete_Edition

Warner Bros Games Montréal tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz yıl PC, Xbox 360 ve PlayStation 3’e yönelik olarak satışa sunulan Arkham Origins‘in Complete Edition’ı için Amazon üzerinden ön sipariş verilebiliyor. Warner Bros cephesinden konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmış olmasa da, Amazon’un Almanya sitesinden gelen bu sızıntı Batman: Arkham Origins Complete Edition‘ın varlığını kesinleştirmiş oldu. Oyun için yayınlanan tüm indirilebilir içerikleri barındırması beklenen Complete Edition’ın ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Assassin’s Creed Unity’nin PC Versiyonu Ertelenebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir