Ana Sayfa Haber Avea, YOYO ile Yıllık 29TL’ye Ayaklarınızı Yerden Kesiyor

Avea, YOYO ile Yıllık 29TL’ye Ayaklarınızı Yerden Kesiyor

Araç paylaşım hizmetinin Türkiye’deki en yaygın ismi YOYO ile ayrıcalıklı bir marka işbirliğine imza atan Avea, marka ortaklığının ilk kampanyası ile Avealıları ve Türk Telekom müşterilerini, Mart ayı boyunca, yıllık 69TL olan araç paylaşım üyelik hizmetine sadece 29TL ödeyerek sahip olma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılan Avea ve Türk Telekom müşterileri ilk 1 saatlik kullanıma ise 2 saat bedava kullanım hakkı kazanıyor.

“Avea Her Yerde Kazandırır” platformuyla müşterilerine birbirinden ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, tüm dünyada giderek yaygınlaşan araç paylaşım hizmetinin Türkiye’deki en yaygın ismi YOYO ile gerçekleştirdiği marka işbirliği ile Avea ve Türk Telekom müşterilerine Mart ayı boyunca, yıllık 69TL olan araç paylaşım üyelik hizmetine sadece 29TL ödeyerek sahip olma imkanı sunuyor.

Ayakları yerden kesen kampanyaya katılan Avealılar ve Türk Telekom müşterileri aynı zamanda ilk 1 saatlik kullanıma ek 2 saat bedava kullanım hakkı kazanarak bir saatlik kullanım ücreti ile 3 saat boyunca araba keyfi sürebiliyor. Avea Yoyo

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea müşterileri YOYO yazıp 5060 servis numarasına, Türk Telekom müşterileri ise YOYO boşluk alan koduyla EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj atarak indirim fırsatından tüm YOYO noktalarında yararlanabilecek.

Dünyada giderek yaygınlaşan araç paylaşım hizmetinin Türkiye’deki uyarlaması olan YOYO üyelerine istedikleri model ve marka bir araca kolayca ulaşıp pratik bir şekilde diledikleri kadar kullanabilme fırsatı sunuyor.

YOYO ile bir yıl boyunca birbirinden avantajlı kampanyalar

Bir yıl sürecek olan YOYO marka ortaklığının ilk kampanyası ile Avealılara yıllık hizmet bedelinde indirim ve bedelsiz ek kullanım fırsatı sunan Avea, geçtiğimiz yıl “Avea Her Yerde Kazandırır” platformu kapsamında alanında lider 88 markayla işbirliği yaparak, 135 kampanyayı müşterileriyle buluşturmuştu.

Bugüne kadar mobilya-dekorasyondan, seyahate, yeme-içmeden modaya birçok alanda avantajlı kampanyalar sunan Avea, YOYO ile gerçekleştirdiği ortaklık sayesinde Avealılara Mart ayı boyunca, istedikleri an istedikleri süreyle, ihtiyaç duydukları model ve marka araca kolayca ulaşma fırsatı sunuyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting