Ana SayfaCep TelefonuAvea Alışveriş Festivali 12 Bin Kişiye Ulaştı

Avea Alışveriş Festivali 12 Bin Kişiye Ulaştı

“Avea Her Yerde Kazandırır” platformu kapsamında gerçekleştirdiği marka ortaklıklarıyla ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, Bağdat Caddesi’nde düzenlediği Alışveriş Festivali’nde Avealıları hediye yağmuruna tutarken, mağaza ve restoranlarla gerçekleştirdiğimarka ortaklıklarıyla birbirinden ayrıcalıklı avantajlar sundu.

Sokak müzisyenleri ve Avea Garage Band’in performanslarının yer aldığı etkinlikler kapsamında kestane, salep ve sıcak çikolata gibi birbirinden özel ikramlar sunulurken, alışveriş tutkunlarına atkı ve bere setleri hediye edildi. Düzenlenen yarışmaların kazananları kulüp formaları, maç bileti, markalardan hediye çekleri ve Avea inTouch gibi sürpriz hediyelerin sahibi oldu. 

Kasada Avea sürprizi

Avea’nın lokasyon bazlı SMS gönderimi; Bağdat Caddesi’ndeki sakinleri kampanyalar hakkında bilgilendirerek onları harekete geçirdi. Yeme – içmeden, kozmetiğe, modadan, kitap, kırtasiye ve oyuncağa birçok alanda %50’ye varan avantajlı teklifleri Avealılar ile buluşturan kampanyaların yanı sıra Avea’nın şanslı müşterilerine anlık sürprizleri de oldu. Bodrum Mantı’da yemek yiyen müşterileri kasada sürpriz yaparak ağırlayan Avea, Marks&Spencer ve Nezih mağazalarından alışveriş yapan Avealıları alışveriş tutarlarını ödeyerek sevindirdi. Kadıköy – Bostancı dolmuş güzergâhında seyahat eden şanslı yolcuların ücreti de Avea tarafından karşılandı.

Kampanya kapsamındaki markalar ise Agatha, Aslı, Bodrum Mantı, Burger King, Cafe Palacio, Caribou Coffee, Coquet, Derimod, Flormar, Gazete Bayii, GNC, Göz Grup, Jerfi Cafe, Kemal Tanca, Kryolan, Marks&Spencer, Nezih, Nike, Optik Trendy, Özsüt, Pinkberry, So Chic, Şaşkınbakkal Eczanesi ve Tekin Acar olarak sıralandı.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU