Ana sayfa Cep Telefonu Android ve iOS Kullanıcıları Google Drive’da Değişiklik Yapabilecek

Android ve iOS Kullanıcıları Google Drive’da Değişiklik Yapabilecek

Geçtiğimizi günlerde Google Drive adını verdiği depolama hizmetini yeni bir uygulama ile Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Bugün ise Google Drive’da sürpriz bir değişiklik yaptı. 

Bundan böyle Google Drive kullanan iOS ve Android kullanıcıları Tabloları üzerinde değişiklik yapabilecekler. Geçtiğimiz dönemde tablolar üzerinde değişiklik yapamadıkları için Drive uygulamasının yeterli performans göstermediğini söyleyen kullanıcılar tepkilerini forumlarda dile getirmişti. Bu tepkilere karşı Google hemen bu düzenlemeyi yaparak kullanıcıların görüşlerine ne kadar önem verdiğinin altını çizmiş oldu. Kullanıcıların Google Drive üzerinden tabloların içeriklerinin yanı sıra hücrelerin boyutlarını da değiştirebiliyorlar. Bunun yanı sıra dokümanlarınızın kısa yollarını akıllı telefonunuzun ana sayfasına yükleyebiliyorsunuz. Bu sayede dokümanlara hızlı ve kolay erişim sağlanmış oluyor. Google Drive’ın iOS ve Android uygulamalarına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

iOS için Google Drive

Android için Google Drive

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler