Anadolu Efes spor kulübü mobil uygulaması yenilendi

Anadolu Efes

Anadolu Efes taraftarının dijital buluşma noktası “Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması” yenilenen tasarımı, yeni teknolojik altyapısı, kampanyaları ve çok daha fazlasıyla yayında.

Kurulduğu günden bu yana Türk basketbolunda imza attığı projelerle öncü kulüplerden biri haline gelen  Spor Kulübü, dijitalleşmeye verdiği önemle de adından söz ettiriyor. Markalaşan maç atmosferinin yanı sıra mobil uygulaması sayesinde taraftarına benzersiz içerikler sunan AnadoluEfes, yeni sezonda farklı sürprizlerle taraftarının karşısına çıkıyor.

Modern çizgilerle yeniden tasarlanan ve geliştirilen uygulamanın ara yüzü kullanıcılara çok daha işlevsel bir kullanım sağlarken, taraftarlar kulüp hakkındaki tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilecek.

Anadolu Efes

Fan Club puanları yeni uygulamada da geçerli olacak

Canlı istatistiklerden kampanyalara pek çok konuda avantajlar sunan uygulamaya daha önce üye olan kişilerin puanları ise yeni dönemde de geçerli olacak. Eski puanlarını tekrar aktif etmek isteyen kullanıcıların, sisteme kayıtlı e-posta adresleriyle giriş yapmaları yeterli olacak.

Fan Club üyelerine özel kampanyaları devam ediyor

Yenilenen mobil uygulamada Fan Club üyeleri için özel olarak hazırladığı benzersiz kampanyalar da yer almaya devam ediyor. Birbirinden avantajlı ve ayrıcalıklı kampanyalar, yenilenen uygulamada taraftarlarını bekliyor.

Özel içerikleri

Taraftarların her ihtiyacını karşılayacak yeni uygulamada  özel içerikler de olacak. Anadolu Efes’in başarılı oyuncularından Başantrenör Erdem Can’a, Turkish Airlines EuroLeague haberlerinden Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ne özel hazırlanan pek çok eşsiz içerik Anadolu Efes taraftarı için yenilenen uygulamada olacak.

Basketbolseverler,  Kulübü Mobil Uygulaması’nı Google Play Store ve iOS App Store’dan indirip saniyeler içerisinde ve ücretsiz bir şekilde Fan Club üyesi olabiliyor.

Kaspersky, yeni bir siber güvenlik eğitimi başlattı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir