Ana SayfaDonanımAMD "Never Settle" Programı Neler Sunuyor?

AMD “Never Settle” Programı Neler Sunuyor?

AMD’nin bugün duyurduğu “Never Settle-Sakın Yetinme” Paketi, belirli AMD Radeon™ HD 7000  Serisi ekran kartlarının alımında Ubisoft’un “Far Cry 3”, “Hitman: Absolution” ve Square Enix’in “Sleeping Dogs” gibi popüler oyunlarını ücretsiz indirme hakkı veriyor.  Oyun tutkunlarına buna ek olarak EA “Medal of Honor: Warfighter oyununun yakında çıkacak Digital Deluxe Edition sürümü için %20 indirim kuponu sunuluyor.

AMD ayrıca AMD Catalyst sürücüsünün de “Never Settle” sürümünü piyasaya çıkararak AMD Radeon ekran kartı sahiplerine en sevdikleri oyunlarda ciddi performans artışları sağlıyor. 

“’Never Settle’ Paketi, AMD Radeon kullanıcıları için eksiksiz bir oyun paketi,” diyen AMD Grafik Genel Müdürü Matt Skynner, şöyle devam etti: “En iyi oyunların belirli AMD Radeon HD 7000 serisi ekran kartlarıyla oynanması, müşterilerimize benzersiz bir oyun deneyimi yaşatacak.”

Never Settle Paketi

“Never Settle” Paketi belirli AMD Radeon™ HD 7000  Serisi ekran kartlarının alımında kullanıcılara ücretsiz indirme ve/veya indirim kuponu hakları sağlayacak.  Ayrıntılar aşağıdaki tabloda yer almaktadır. 

Daha da çok içerik

“Never Settle” Paketinin yanı sıra belirli kutularda Red 5 Studios’un “Firefall” adlı oyununa beta giriş hakkı ve özel savaş boyaları ve işaretleri de yer alacak.

Never Settle Sürücü

AMD Catalyst sürücünün “Never Settle” sürümü, AMD’nin oyun tutkunları için çıkardığı en önemli sürücülerden biri.  Kararlılık ve performans artışı düşünülerek geliştirilen sürücü, ekran kartının tüm gücünün kayıpsız kullanılmasını sağlıyor.  AMD Gaming Evolved onaylı “Far Cry 3,” “Hitman: Absolution” ve “Medal of Honor: Warfighter” gibi oyunlarda da büyük üstünlük sağlıyor.

Kullanıcılar hangi AMD Radeon HD 7000 serisi ekran kartını seçerse seçsin, son zamanların en popüler oyunlarıyla benzersiz bir performans yaşayacak.  “Never Settle” Paketi bugünden itibaren belirli çevrimiçi mağazalarda satışa sunuldu.  AMD Catalyst “Never Settle” sürümü ise gün içinde indirilebilecek.

 

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU