Ana SayfaGundemAmazon, sohbet uygulaması konusunda atılım yapmaya hazırlanıyor

Amazon, sohbet uygulaması konusunda atılım yapmaya hazırlanıyor

 E-Ticaret konusunda önde gelen oyunculardan biri olan Amazon, şimdi de sohbet uygulaması ile farklı bir adım atmaya hazırlanıyor.

Sohbet uygulamaları günümüzde birçok kullanıcı tarafından olmazsa olmaz uygulamalar arasındaki yerini almayı başardı. Bu alandaki yükselişi gören teknoloji şirketleri yavaş yavaş hareket etmeye başladı. Bu şirketlerden biri olan Amazon, halihazırda olan kullanıcı kitlesinide yanına alarak  Anytime adlı sohbet uygulaması ile piyasaya giriş yapacak.

Firma yakın zamanda kurumlar için  Chime adı altında bir sohbet uygulaması ile deneyim kazanarak iş dünyası içinde belirli kitleye ulaşmayı başarmıştı. Firma bu alanda ki tecrübesine yeni fikirler de katarak son kullanıcı piyasasına açılacak sohbet uygulaması geliştiriyor.

Anytime adını alacak olan bu uygulama, fotoğraf, video gönderme, uçtan uca şifreleme gibi artık standart kabul edilen özelliklerin yanında, ise sosyal ağ konusunda yenilikleri de beraberinde getirecek. Bunun yanında kullanıcılar  renk kodları sayesinde sohbet özelleştirilebilecek,oyun oynamaya imkan verecek, konum bildirisi yapabilecek yada yemek siparişi verebilecekler. Sohbetlere farklı kullanıcıları davet etme imkanı bulunacak. Ve en önemli özelliklerden biri de alışveriş yaparken güvenli ödeme sistemi olarak öne çıkarılıyor.

- Reklam -

Uygulamanın kullanıcılara ne zaman ulaşacağı hakkında ise henüz net bir bilgi mevcut değil.

Logitech Farenizin Alıcısını Kaybederseniz Ne Yapmalısınız?

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting