Alcatel 5V inceleme


Alcatel’in uygun fiyatlı modellerinden 5V, bugünkü inceleme ürünümüz. Şu an 1400 TL fiyat etiketiyle bulunabilen ürün, 6.2 inch değerde büyük bir ekrana, dual kamera sistemine ve 4000mAh pile sahip. Daha fazla detayı, Ali Yavuz Şahin’in hazırladığı Alcatel 5V inceleme videosunda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Alcatel 5V inceleme: Alcatel’den büyük ekranlı, dual kameralı ve 4000mAh bataryalı ekonomik model

Eğer 1500 TL bandının altında bir Android telefon modeli arıyorsanız, adaylar arasında Alcatel 5V’yi de ekleyebilirsiniz. Zira 5V, pek çok ihtiyacı karşılayabilecek bir model. Örneğin, oldukça şık bir tasarımı var. Ön kısımda fiziksel tuş bulundurmuyor ve 6.2 inch ekranı bir şeyler izlemek ve oynamak için gayet yeterli.

Ürünün bir diğer dikkat çeken tarafı, 12+2MP’lik arka kamera sistemi. 2MP’lik kamera sayesinde bokeh efektli fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca tıpkı Instagram videoları gibi kısa videolar çekmenize izin veren çekim modu da var.

Bir diğer önemli özelliği de 4000mAh pile sahip olması. Tek şarj ile bir günü rahatlıkla çıkarabilirsiniz, hatta güç tasarruf modu sayesinde pil ömrünü daha da artırmanız mümkün. Tabii pil tarafında hızlı şarj desteği olsa ve Android 8.1 yerine Android 9 işletim sistemiyle gelse çok daha iyi bir konumda olabilirdi.

Alcatel 5V inceleme

Huawei P30 Pro inceleme

Alcatel 5V inceleme


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin