Ana SayfaDonanımAirTies'den Yeni Kablosuz Alan Güçlendirici

AirTies’den Yeni Kablosuz Alan Güçlendirici

AirTies,  yeni Air 4400 ile kablosuz ağını genişletmek isteyen hız tutkunlarına maksimum performans vaat ediyor. 300 Mbps 11N teknolojisiniz taşıyan ürün marka ve modeli ne olursa olsun tüm modemlerle uyumlnu olarak çalışabiliyor.  teknolojisini taşıyan ürün, markası ne olursa olsun tüm  kablosuz modemlerle uyumlu olarak çalışabiliyor.

Kablosuz ağın kapsama alanı, internet kullanıcıları için halen büyük bir sorun olmaya devam ediyor. Yalnızca Google’da “kablosuz kapsama alanı sorunları” araması yapıldığında 50.000’in üzerinde kayıt listeleniyor. Yine internet forumlarında en çok cevap aranan soruların başında “kablosuz kapsama alanımı nasıl genişletirim?” sorusu geliyor.

AirTies,yüksek hızlarda veri transferi sağlayan ve kablosuz ağ üzerinden daha yüksek performans sunan 802.11n teknolojili kablosuz alan güçlendirici ürün ailesine eklediği Air 4400 ile tüm bu sorunlara son veriyor. Universal Repeater özelliği sayesinde markası ne olursa olsun tüm modemlerle  uyumlu çalışarak kablosuz ağın kapsama alanını etkin bir şekilde genişletiyor.  300 Mbps yüksek hız performansına sahip olan ürün, özellikle TV, Play Station gibi cihazları da son sürat internete bağlıyor.Airties_Air4400

Air 4400 TV’YE  HAK ETTİĞİ AKLI VERİYOR

Air 4400’ın sahip olduğu yüksek hız performansı sayesinde, özellikle video ve ses gibi yüksek boyutlara sahip dosyalar kesintisiz bir şekilde farklı ekran veya cihazlara aktarılabiliyor. Air 4400’ı ethernet portundan TV, oyun konsolu ya da medya oynatıcı cihazlarına bağlayarak, bu cihazları evdeki kablosuz ağa ve internete kolayca bağlayabilirsiniz. Bu özellik tüm Ethernet girişi olan TV’ ler ile uyumlu olarak çalışıyor.

OYUN TUTKUNLARINA YÜKSEK PERFORMANS

Air 4400, internet üzerinden oyun oynayan ve Play Station kullanan oyun tutkunları için de yüksek performans sunuyor. Air 4400, halihazırdaki oyun konsollarında  yer alan kablosuz ağ kartlarının taşıdığı eski 11g teknolojisinin yerine Air4400 11n teknolojisi sayesinde cihazın modeme daha hızlı ulaşmasını sağlayarak daha keyifli oyun deneyimi sağlıyor.

Tek Tuşla Kolay Kurulum ve Güvenlik

Kablosuz kapsama alanını genişletmek Air 4400 ile çok kolay. Air4400 üzerinde kablosuz ağ kurulumu için geliştirilmiş bir kolay kurulum tuşu bulunmaktadır. WPS protokolünü kullanan kolay kurulum özelliği ile kapsama alanını genişletmek için modemin ve Air 4400’ın WPS tuşlarına basmak yeterli. Hiçbir teknik bilgisi olmayan kullanıcıların bile kolayca kurabileceği şekilde tasarlanmış Air 4400 ile kapsama alanı sorunlarını 2 dakikanın altında bir sürede kolayca ve en yüksek güvenlik seviyesinde çözebilirsiniz. Kurulum işte bu kadar kolay.

Air 4400 evinizin ya da ofisinizin büyüklüğü ne olursa olsun kablo çekmeye gerek kalmadan kablosuz ağınız istenildiği kadar genişletilebilir. Bunun için sinyalin zayıfladığı noktalara Air 4400 yerleştirmek ve AirTouch/WPS düğmesine basmak yeterlidir.

Kolay Ağ Yönetimi

AirTies Network Asistanı (ANA) sayesinde,  ağa bağlı tüm cihazlar tek bir uygulama üzerinde yönetilebilir, yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak diğer erişim noktalarına ulaşır. Cihazınızın yazılım güncellemesi ANA programı sayesinde otomatik olarak yapılır.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU