Ana SayfaDonanımAcer S5 Ultrabook Reklamlarında ‘Kiefer Sutherland’ Başrolde

Acer S5 Ultrabook Reklamlarında ‘Kiefer Sutherland’ Başrolde

Acer, yeni Acer marka sloganı “sınırların ötesini keşfedin”e güçlü bir platform hazırlayacak ve Acer mobil bilgisayarların satışına destek olacak “Gizli Tutkularınızı Keşfedin” reklam kampanyasında Kiefer Sutherland ile çalıştı.

Bu kampanya Acer’ın yeni marka sloganı “sınırların ötesini keşfedin”i başlatırken markanın hikayesinde de yeni bir sayfa açıyor. Dijital devrim, insanların öğrenme, işbirliği, sınırlar yaratma ve bunları zorlama arzularını beslerken, teknoloji de keşfedilecek yeni dünyalar yaratma ve bunları daha önce olmadığı gibi keşfetme becerisi sağlamaktadır. Bu keşfe değer veren yeni bir küresel müşteri profili oluşmuş durumda.Acer bu insanları Modern Çağ Kaşifleri olarak adlandırmakta ve limitlerinin ötesini keşfetmeleri için gerekli içsel potansiyellerini bulabilecekleri araçlarla donatmayı hedeflemektedir.  Acer’da keşfin değeri temeldir ve ister yeni ürünlerle, ister ticarette yeni yaklaşımlarla, isterse yeni iletişim yöntemleriyle ilgili olsun, birincil önemdedir.

Kiefer’den Dinamit Kekler

Kiefer Sutherland’a limitlerinin ötesini keşfettiren ince, hızlı ve güçlü Acer Aspire S5 kampanyada merkezi bir rol oynuyor.  Çoğumuzun kült televizyon dizisi 24’ün Jack Bauer’i olarak tanıdığı Kiefer Sutherland, Aspire S5’ini kek yapma konusundaki gizli tutkusunu keşfetmekte kullanıyor.  Ancak Bauer’likten vazgeçemeyen Bauer, keklerini yaparken fırfırlı önlükler ve krema sıkma torbaları yerine matkaplar ve alev makineleri kullanıyor.  Bu süreçte Aspire S5 Ultrabook’u,  kek tasarımını kaydetmek, yaratmak ve mükemmelleştirmek için kullanıyor.

Reklam, Los Angeles şehir merkezinde, bol ödüllü yönetmen Ivan Zacharias tarafından aksiyonlu, eğlenceli ve orijinal bir film havasında olacak şekilde çekildi.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU