Ana sayfa Apple 16 inç MacBook Pro ne zaman tanıtılacak?

16 inç MacBook Pro ne zaman tanıtılacak?

16 inç MacBook Pro modelinin tanıtım tarihi hakkında ilk sızıntı bugün geldi. Bakalım Apple yeni MacBook Pro modelini ne zaman tanıtacak?

Apple, geçtiğimiz aylarda iPad Pro ve yeni yazılımlarını tanıtmak için etkinlikler ile karşımıza çıkmıştı. Cupertinolu teknoloji devi 2019 yılı bitmeden Eylül ayında bir etkinlik daha düzenleyecek ve yeni iPhone modelini tanıtacak. Bugün ise Apple’ın Eylül ayında sadece iPhone tanıtmayacağı ortaya çıktı.

Bugün gelen bilgilere göre; IHS Markit’te Kullanıcı Elektroniği Müdür Muavini Jeff Lin, Apple’ın Eylül ayındaki etkinlikte yeni MacBook Pro modelini tanıtacağını açıkladı. Jeff Lin’e göre; 16 inç büyüklüğünde olacak olan yeni MacBook Pro, LCD yerine ilk defa TFT-LCD ekran ile gelecek. 3072×1920 piksel çözünürlüğünde olacak olan TFT-LCF ekran LG tarafından üretilecek.

League of Legends yasaklandı!

Donanım konusunda henüz en ufak bir bilgi bulunmayan MacBook Pro, muhtemelen Apple’ın en güçlü Mac modellerinden biri olacaktır. 13 inç ve 15 inç MacBook modellerinden sıkılanlara hitap edecek olan modelin 2020 yılının başlarında satışa sunulacağı söyleniyor.

Tasarımsal açıdan iPad Pro’daki gibi bir evrim geçirmesini beklediğimiz yeni MacBook Pro, bakalım Apple’ın yüzünü güldürebilecek mi?

16 inç MacBook Pro

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler