Home Genel Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni fragman

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni fragman

0
Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri için ilk fragman geldi

Amazon’da izleyici ile buluşacak Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden dillere destan bir fragman yayınlandı.

Bu yıl izleyicilerle buluşacak olan en heyecan verici dizilerden biri de Amazon tarafından hazırlanan Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings) dizisi. The Lord of the Rings: The Rings of Power (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) adını taşıyan dizi, 2 Eylül’de Amazon Prime Video’da izleyici ile buluşacak. Televizyon tarihinin en büyük bütçeli dizisi olan Güç Yüzükleri için tanıtım çalışmalarına hız veren Amazon, diziden ilk uzun fragmanı yayınlandı.

Amazon Prime Day’de yayınlanan bu yeni fragman, izlemeye doyamayacağımız bir Yüzüklerin Efendisi dizisinin yolda olduğunu müjdeliyor. Görünüşe bakılırsa dizinin yaratıcıları Amazon’un kendilerine sağladıkları büyük bütçenin hakkını vererek muhteşem bir dünya yaratmışlar. Çünkü fragman özellikle prodüksiyon tasarımı konusunda harika bir işçilik ortaya koyulduğunu gözler önüne seriyor.

Yüzüklerin Efendisi film üçlemesinde anlatılan olayların asırlarca öncesinde, Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ında geçen The Lord of the Rings: The Rings of Power, Karanlık Lord Sauron’un güç kazanmaya başladığı ilk dönemde geçiyor. Elfleri ve insanları kandırarak Güç Yüzüklerini yaptıran Sauron, Orta Dünya’da yaşayan tüm halkları tehdit eden ölümcül bir güç haline geliyor.

Tüm zamanların en pahalı dizisi olacak The Lord of the Rings: The Rings of Power’da Galadriel ve Elrond gibi tanıdık karakterlerin genç halleri de yer alacak. Dizi, 2 Eylül’de Amazon Prime Video’da izleyici ile buluşacak.

Tesla’nın işten çıkardıkları Apple ve Amazon’a gidiyor

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version