Yeni Nokia akıllı telefonlar ne zaman çıkacak?


Nokia yeni akıllı telefon modellerinin ne zaman satışa sunulacağını sonunda açıkladı. İşte Nokia akıllı telefonlar ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı.

HMD Global bünyesinde tekrardan küllerinden doğan Nokia, şu aralar yeni akıllı telefon modellerinin sevkiyat işleriyle meşgul. Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 ve yeni 3310 modellerini tüm dünyada eş zamanlı olarak satışa sunmak isteyen Finli üretici bunun için yoğun çaba sarf ediyor. Fakat bu durum yeni Nokia akıllı telefonlar ile ilgili bazı şüphelere de neden olmuş durumda.

Kullanıcılar artık MWC’de tanıtılan Nokia akıllı telefonlar ne zaman çıkacak sorusunu sormaktan sıkılmış durumdalar. Öyle ki bu soru artık her fırsatta firmaya sorulur oldu.

Geçtiğimiz gün StarWars Günü’ne özel bir video yayınlayan Nokia’ya yine aynı sorular yöneltildi. “Nokia akıllı telefonlar ne zaman çıkacak?” Bu soruları Twitter ve YouTube üzerinden cevaplayan yetkililer, Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan 4 Nokia modelinin de Mayıs ya da Haziran ayında tüm dünyada eş zamanlı olarak satışa sunulacağını belirttiler.

Hali hazırda Mayıs ayının içerisinde olduğumuza göre, yeni Nokia modellerinin satışa sunulması en erken bu ayın sonlarına doğru olacaktır. Zira finli üretici henüz PR çalışmalarına bile başlamış değil.

Öte yandan Nokia işi ağırdan almaya devam ederken bazı üreticilerin şimdiden çakma 3310 modellerini satışa sunduğunu da tekrardan hatırlatalım.

Dip not olarak, Nokia’nın StarWars Günü’ne özel yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git