Yeni Nesil Intel Core İşlemciler İle Sınırsız Ol!

Intel

Beşinci nesil Intel Core işlemcilerle çalışma ortamlarındaki statik yapı yerini, tüm çalışanların daha mobil ve etkin olabildikleri etkileşimli bir ofis ortamına bırakıyor.

İş tanımları, ofisler ve çalışan profili her geçen gün değişiyor ve dönüşüyor. Mobil yaşamın hâkimiyetini hayatın her alanında hissederken çalışma ortamlarının bu yeni düzene ayak uyduracak şekilde yapılanması kaçınılmaz hale geliyor. Artık çalışanlar kişisel hayatlarındaki teknolojik özgürlükleri ve kolaylıkları ofis ortamlarına da taşımak istiyorlar. Şirketlerin bu noktada en büyük kaygıları ise “güvenlik”. İşte tam da bu ihtiyaçlara çözüm olarak geliştirilen 5. Nesil Intel Core işlemciler devreye giriyor.

Intel

Kablo yok, özgür cihazlar var!

Beşinci nesil Intel Core işlemcilerin devrimiyle kablo kelimesi hayatımızdan siliniyor. 5. Nesil Intel Core işlemciler kablosuz şarjı mümkün kılmanın yanında kablosuz görüntü aktarım teknolojisini de kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu devrimle birlikte 5. Nesil Intel Core işlemcili cihazlar aracıya ihtiyaç duymadan bağlantı kurabiliyor ve görüntü paylaşabiliyor.

Daha hafif, daha ince cihazlar, iki kat pil ömrü ve performans

Beşinci nesil Intel Core işlemciler mobil yaşamda yeni ufuklar açmak için yüzde 50 daha hafif ve ince yapıda tasarlandılar. Intel, tasarımda küçülen boyutlara karşın artan performans oranı ile günümüzün iş hayatındaki efektif çalışma ve verimlilik kavramlarını yansıtıyor. 5. Nesil Intel Core işlemcilerin üretkenlik ve performansı tüm ofisi kuşatıyor. 2,5 kat daha fazla pil ömrüne ve hıza sahip işlemciler çalışanların hayatlarını kolaylaştıracak, tüm süreçleri hızlandırarak verimliliği en üst seviyeye çıkaracak.

vPro ile güvenlikten ödün yok!

Kablosuz yaşamın getirdiği özgürlüğün teminatını ise 5. Nesil Intel Core işlemcilerin üstün güvenlik katmanları sağlıyor. 5. Nesil Intel Core işlemciler, Intel vPro Teknolojisi ile Intel’in üstün kimlik koruma teknolojisini içinde barındırıyor. Gelişmiş şifreleme standartlarıyla zararlı yazılımların ulaşamayacağı üstün bir dilde iletişim kuruyor. 5. Nesil Intel Core işlemciler, her türlü kablosuz bağlantı noktasında basit, güvenli ve aracısız bir bağlantı kurmanın en kolay yolunu sunuyor.

Battlefield Hardline Zirvedeki Yerini Koruyor