Sony Xperia X Android 7 güncellemesi geliyor!


Sony’nin en güncel akıllı telefonlarından olan Xperia X Compact ve Xperia X Android 7.0 Nougat güncellemesi geliyor!

En güncel Android sürümü olan Android 7.0 Nougat güncellemeleri üreticiler tarafından bir bir yayınlanıyor. Google Pixel ve Nexus cihazlar haricinde LG V20 modelinde gördüğümüz Android 7 sürümü, şimdi güncelleme olarak diğer cihazlara dağıtılmaya başlandı. Sony Xperia X Android 7 güncellemesi geliyor!

Sony Xperia X için Android 7 güncellemesi!

Japon akıllı telefon üreticisi Sony, güncellemeler için kolları sıvadı. Bazı Xperia X ve Xperia X Compact versiyonları için güncellemeler, operatörlerden bağımsız olarak yayınlanmaya başlandı. Üstelik güncellemelerin dağıtılacağı ülkeler arasında Türkiye de var.

Xperia Blog isimli sitenin haberine göre Sony Xperia X F5121 versiyonu, Xperia X Dual F5122 versiyonu ve Xperia X Compact F5321 versiyonları için Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtımına başlandı. Güncellemelerin dağıtımına başlandı ve tüm cihazlar kısa bir süre içerisinde, 2016 yılı sona ermeden, dağıtılmış olacak.

Türkiye başta olmak üzere, Avustralya, Latin Amerika bölgesi, Orta Doğu bölgesi, Rusya, Tayland ve Vietnam’da güncellemeler kullanıcılara ulaşmaya başladı.

Önümüzdeki günlerde ise Sony Xperia XZ modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtımına başlanacak. Kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen Xperia Z3 modeline güncelleme gelecek mi sorusu ise halen cevapsız.

Belirtilen modellere sahip kullanıcıların cihazlarında güncellemeleri denetlemeleri gerekiyor. Detaylar şimdilik bu kadar.

Apple AirPods hakkında bilinmesi gereken 7 önemli özellik!


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git