Xiaomi MI-3 10 Milyon Satış Yaptı


Xiaomi 10 milyon adet  MI-3 modelinin satılmasının ardından Xiaomi MI-3 modelinin altın renkli versiyonunu satışa sunma kararı aldı.

Çinli üretici Xiaomi, büyük başarı yakalayan MI-3 modelinin 10 milyon adet satış yapmasının ardından altın renkli versiyonunu satışa sunarak başarısını taçlandırmayı  amaçlıyor. Geçtiğimiz Eylül ayında satışa sunulan Xiaomi MI-3, bu satış rakamına 3 ay gibi kısa bir sürede ulaştığını düşünüldüğünde, global rakipleri karşısında başarılı bir sonuç aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

 Xiaomi-MI-3-10-Milyon-Satis-Yapti

Altın renkli MI-3 modelinin duyurusu  Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından yapılırken, telefonun altın renkli modelin sade Çin’de satışa sunulacağını duyurdu. Bu yılın başında global pazarlara açılma kararı alan Xiaomi, başta Türkiye olmak üzere, Rusya gibi büyük pazarlara boy göstermeye hazırlanıyor. Xiaomi’nin büyük başarısı yakalayan amiral gemisi  modeli, 241 Dolar/ 177 Euro’dan satışa sunulmuştu. Performansı ve fiyatıyla en çok tercih edilen Çinli üreticilerden biri olan Xiaomi’yi umarız çok kısa süre içerisinde ülkemizde görebiliriz.

Konami, PES 2015′de Kendini Affettirecek!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin